[Hikaye] SAVAŞÇININ YOLU: 5. Bölüm: ŞÜPHE

• 33 Yanıt
  • 3764 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı grim

• 1230
Ynt: [Hikaye] SAVAŞÇININ YOLU: 4. Böüm: KORKU
« Yanıtla #20 : 29 Haziran 2014, 18:45:19 »
Ben de 3. sayfaya geçecek diye attım.  yardir* Sağol bro.

« Yanıtla #21 : 29 Haziran 2014, 19:07:51 »
Gerçekten ilk yazmana rağmen mükemmel yazıyorsun bi çırpıda okuyorum devam etmelisin  tbr*

« Yanıtla #22 : 29 Haziran 2014, 19:16:23 »
Güzel bölüm ama sen ''AAR'' yazıyorsun :D Hikayesel olan tek etken karakterin ağzından yazman,bence başlığı değiştirebilirsin  tbr*

*

Çevrimdışı grim

• 1230
« Yanıtla #23 : 29 Haziran 2014, 20:03:37 »
AAR ne?
SparTan HopLiteS, eyvallah karşim.  tebessum*

« Yanıtla #24 : 29 Haziran 2014, 20:05:16 »
AAR ne?
SparTan HopLiteS, eyvallah karşim.  tebessum*
AAR oynadığın campaing i yazmana denir,yani bir hikaye yoktur,yaptım-ettim-saldırdım türünden yani kendi ağzından campaing yazarsın,seninkiside öyle gibi olmuş,tek far klanın başının ağzından yazıyorsun. Yani sanatsal bir değer yok,bu da AAR oluyor,anlatabildim umarım  pff*

*

Çevrimdışı grim

• 1230
« Yanıtla #25 : 29 Haziran 2014, 21:02:25 »
Hımm. Karakterin ağzından yazınca otomatik AAR oluyor. Tabi karakter şair falan değilse. Artık bu şekilde ıvır zıvır ayrıntıları yazmayacam. Biraz daha sanatsal olacak.   tbr*

*

Çevrimdışı grim

• 1230
Ynt: [Hikaye] SAVAŞÇININ YOLU: 5. BÖLÜM: ŞÜPHE
« Yanıtla #26 : 30 Haziran 2014, 01:02:58 »
Spoiler
[close]

5. BÖLÜM: ŞÜPHE

Hojo ordusunu kahramanca yendim. Son Hojo kalesini bırakıp Satomi' yi ortadan kaldırdım. Artık büyük bir klan olduk ama büyük rakiplerimiz var.

İkko İkki, Oda klanını ortadan kaldırdı ve bana komşu oldu. Onlara ticaret teklif ettim. Kabul etti. Kızımı ona verdim. Sonsuza kadar istediğin gibi topraklarımdan geçebilirsin dedim. Bunun karşılığında müttefik olmayı kabul etti. Bunu yapmak zorundaydım çünkü hiç görülmemiş büyüklükte korkunç bir ordusu vardı.  Bu büyük ordunun dışında daha birçok ordusu ülkeye yayılmıştı. Kuzeyde güçlenmeden ona karşı koymam zordu. Bu ordu yaklaşık elli birlikten oluşuyordu. Askerlerinin tümü deneyimli ve bazıları bombalar kullanıyorlardı.

İkko İkki,  Kiso' ya savaş açtı ve Kai topraklarına girerek ilerledi. Sonra bana ittifakı bozduğunu söyledi.

Kiso kalesini alınca bana savaş açacak. Asker toplamaya devam ediyorum ama bu durumda askerlerim sayıca ondan çok olmalı. Şu anda 36 birliğim var.
Büyük savaş yaklaşıyor. Onu yensem bile çok az askerim kalabilir. Şimdi bunu düşünüyorum. Hiç yenilmemiş bir gücü nasıl yenebilirim?

Savaşçının yolu der ki: "Şüphem yoktur, sonu bilememektir benim şüphem."

-5. bölüm sonu-
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, 01:06:15 Gönderen: grim »

Ynt: [Hikaye] SAVAŞÇININ YOLU: 5. Bölüm: ŞÜPHE
« Yanıtla #27 : 30 Haziran 2014, 01:47:10 »
Hacı çok kısa :D AAR sadece savaş değil elbet,mesela benim ilk AAR hikayem.Gerçi tamamlamadan bitirdim  pff* Neyse AAR işte bu oluyor,bir nevi rehber.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=104409.0

Roman ve hikaye karışımı ise imzamda görürsün. Seninkisi biraz AAR biraz hikaye  kah*  Eğer sen Daimyo'nun ağzından yazmayıp da kendi ağzından yazsaydın tamamen AAR olurdu. Yani başladığın işte de bir sürü değişiklik yapma şimdi olduğu gibi yaz. ;) Bu arada bir tavsiye,aceleye getiriyorsun belli. Bak,oyununu oyna,notunu al fotonu çek,ardından yaz,hem oynayıp hem yazarsan olmaz bu böyle  tebessum*

*

Çevrimdışı grim

• 1230
« Yanıtla #28 : 30 Haziran 2014, 03:23:02 »
İkko İkki ordusu nasıl.  uz*

*

Çevrimdışı mrgold2626

• *
  • 447
  • Rome II Total War