Fots Steam Alma Sorunu

• 2 Yanıt
  • 626 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı ethemcom

• **
  • 197
  • Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar.
Fots Steam Alma Sorunu
« : 15 Ağustos 2014, 19:30:16 »
beyler ben fots`u bir süre korsan oynadıktan sonra orjinal almaya karar verdim ama almaya kalktığımda steam not diyip bu oyun zaten sizde mevcut diyor ama daha önce alma teşebbüsünde bile bulunmadım aynı olayı s2tw içinde yaptım onuda korsan oynayıp sonra aldım onda böyle bir olay olmamıştı acaba bunun nedeni nedir?
savaşta galip gelen ordu önce savaşı kazanır sonra savaşa gider mağlup olan ordu ise önce savaşa gider sonra kazanmayı umar
                               SUN  TZU

*

Çevrimdışı kiami

• *
  • 2794
  • cemel maafi
Ynt: Fots Steam Alma Sorunu
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2014, 19:37:19 »
beyler ben fots`u bir süre korsan oynadıktan sonra orjinal almaya karar verdim ama almaya kalktığımda steam not diyip bu oyun zaten sizde mevcut diyor ama daha önce alma teşebbüsünde bile bulunmadım aynı olayı s2tw içinde yaptım onuda korsan oynayıp sonra aldım onda böyle bir olay olmamıştı acaba bunun nedeni nedir?
Oyunu uninstall ettinmi?
Tamam bu durumda kabul etmek zorudayım @misket in genel kültürüne ve @forever_ducale nin "top"lar hakkındaki derin bilgisine saygı duyuyorum.
Evet, maalesef hakkında çok şey biliyorum :(

*

Çevrimdışı ethemcom

• **
  • 197
  • Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar.
Ynt: Fots Steam Alma Sorunu
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2014, 10:35:18 »
Cevabın için teşekkürler ama sorun çözüldü.Steam yetkilileriyle iletişime geçtim ve bu sorunun steamdan kaynaklanan bir bug/glitch olduğunu söylediler ve oyunu rahatlıkla satın alabileceğimi dile getirdiler şuanda bir sıkıntı olmadan oyunu oynuyorum  tebessum*
savaşta galip gelen ordu önce savaşı kazanır sonra savaşa gider mağlup olan ordu ise önce savaşa gider sonra kazanmayı umar
                               SUN  TZU