(SORU) yüksek performanslı ekran kartını görmeme sorunu

• 59 Yanıt
  • 3815 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar benim shogun 2 total war fall of the samuraı için bir sorum var notebook um 2 ekran kartlı ve shogun 2 total war fots intel  ekran kartını görüyor ama amd radeon 8730m i görmesi gerekirken görmüyor bunun için bir çözüm önerirmisiniz ?
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2014, 02:06:56 Gönderen: Azerbek »

Ynt: (SORU) yüksek performanslı ekran kartını görmeme sorunu
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2014, 16:52:45 »
kimsenin bu konuda bir bilgisi yokmu çok güzel teknik servis bölümüymüş. dov* dov* dov* dov* kizgin* sinir*

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2484
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2014, 17:30:13 »
Kimsenin sana yardım etmek zorunda olmadığını unutma bilen varsa yazar buraya.

« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2014, 20:49:30 »
Zorunlu tutmak söz konusu değil ancak bu oyunla ilgili teknik servis bölümü ise en kötü ihtimalle yöneticiler tarafından bu sorunların çözümü biliniyor olmalıdır.

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• 1813
  • Time is the best teacher but it kills all students
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2014, 20:51:58 »
Her sorunu bilemezler ya NVIDIA olsaydı bunun çözümünü biliyordum ama AMD kartları bilmiyorum .

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
  • Peace and justice are two sides of the same coin.
Re: (SORU) yüksek performanslı ekran kartını görmeme sorunu
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2014, 20:52:49 »
Bilmeliler diye bir sart yok, ve emin ol bilen olsaydi cevap verirdi. Senin bu tavrin cevap verme istegini bitiriyor acikcasi
My philosophy — inclusive and pluralist Islam, dedicated to service to human beings from every faith — is antithetical to armed rebellion.

*

Çevrimdışı misket

• **
  • 910
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2014, 21:08:15 »
ekran kartının yüklü olan programından harici ekran kartını seçmelisin.  eğer seçtim ama buna rağmen sonuç vermiyor diyorsan, ekran kartının driver ve yazılımı dahil olmak üzere komple kaldırıp tekrardan resmi sitesinden güncel sürümünü kurmalısın.    yine sonuç vermiyor diyorsan ya da dersen;
ekran kartı geçişlerini sağlayan ''optimus dosyaları'' vardır ve yakın zamanda virüsden kaynaklı, antivirüs programı ile tarama ve temizleme yaptıysan büyük ihtimal o dosyaları silmiştir ve o yüzden geçiş yapmıyordur.   

olası senaryolar ve çözümleri senin vereceğin bilgilere bağlı olarak çoğalabilir  tbr* 

« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2014, 23:45:25 »
nuclear yardım etmek istediğin için teşekkür ederim misket sanada çok teşekkür ederim ama maalesef sorunum çözülmedi.

*

Çevrimdışı mosta13

• **
  • 527
  • Tarih,gelecektir.
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2014, 18:57:33 »
Benim laptopumdada asıl ekran kartını görmüyor ama gerçek gücünde çalıştırıyor sen orda yazmasına takılma control canterden ayarla yüksek performansa çalışsın.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2014, 18:58:21 Gönderen: mosta13 »

« Yanıtla #9 : 13 Eylül 2014, 22:43:20 »
orda görmüyor ancak zaten yüksek performanslı GPU ile çalıştıra ekledim ancak tam  performans vermiyor normalde bu ekran kartı ile en yüksek ayarlarda oynatıyor ve en yüksek ayarlara geçiş yapamıyorum