Total War: ROME II Emperor Edition (çıktı) Ana Konu

• 60 Yanıt
  • 10222 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• •Reis-ül Küttab•
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.

Roma II Emperor Edition Nedir?

Emperor Edition şimdiye kadarki bütün geniş çaplı değişiklik yapan ve oyuna sonradan eklenen yenilikleri içeren BEDAVA dlc'leri kapsayan bir sürümdür. Ayrıca bir de yeni Campaign eklentisiyle beraber: "Imperator Augustus"
   En önemlisi tüm bu eklentilere mevcut Rome II sahipleri paketin piyasaya çıktığı gün (16 Eylül) ücretsiz olarak otomatik yüklemeyle sahip olabileceklerdir.
   Emperor Edition, yeni devletler ve yeni birimler gibi eklentilerin yanı sıra mevcut oyunda da geliştirilmiş politik sistem, tamamen elden geçirilmiş bina inşa zinciri, dengelenmiş savaş sistemi ve hem savaş hem sefer haritasındaki görsel yenilikler gibi değişikliklere yer veriyor.

Imperator Augustus Campaign

Yeni "Imperator Augustus" sefer eklentisi oyunculara II.Triumvirate dönemini tüm ayrıntısıyla oyuna yansıtan, yüzlerce saat oynama süresine sahip yeni bir campaign hikayesi sunuyor. Oyuncular; Octavius, Antonius ve Lepidus arasındaki Roma'nın ilk imparatoru olmak için verilen mücadeleyi gördükçe iç savaşın ağır hasarının ve sonuçlarının farkına varacaklar.
   Imperator Augustus şimdiye kadarki en büyük campaign paketi olacak, ana oyundaki haritanın tamamını kapsayacak. Hikaye II.Triumvirate yönetiminin iktidarda olduğu MÖ 41 yılında başlayacak. HAtG ve CiG dlc'lerinde olduğu gibi 1 yıl 4 turdan oluşacak. 10 oynanabilir ve 65 oynanamayan devleti ve başlangıç pozisyonlarını aşağıda görebilirsiniz.

(click to show/hide)

Biyografiler:
Gaius Octavius (immortaltrk)
(click to show/hide)
Marcus Antonius (NucLeaR-TR)
(click to show/hide)
Marcus Aemilius Lepidus (Çağrı Beg)
(click to show/hide)
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2014, 14:07:03 Gönderen: * Halife * »
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

Ynt: Total War: ROME II Emperor Edition Ana Konu
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2014, 16:29:15 »
İyi bari 6 gün kalmış.

*

Çevrimdışı Easterling

• **
  • 6246
  • Evrenin gözünde sen nesin ki ?
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2014, 16:41:55 »
Güzel bir pakete benziyor ve eline sağlık. Ama yanlışlık var sanki bana öyle geldi yani. Pontusu yanlış yere koymuşlar ve Galatyayıda. Ayrıca yeni devletlerin gelmesi güzel Pompeyi sevdim.

*

Çevrimdışı zafer2813

• *
  • 2837
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2014, 16:45:07 »
Sırf bundan faydalanmak için Rome 2'yi alacağım bu hafta
Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...

*

Çevrimdışı Easterling

• **
  • 6246
  • Evrenin gözünde sen nesin ki ?
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2014, 16:46:43 »
Yanlız bu çıkmadan önce alırsan iyi olur. Çünkü paralı olcak bu paket çıktıktan sonra oyunu alanlar için.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• •Reis-ül Küttab•
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2014, 16:52:24 »
Güzel bir pakete benziyor ve eline sağlık. Ama yanlışlık var sanki bana öyle geldi yani. Pontusu yanlış yere koymuşlar ve Galatyayıda. Ayrıca yeni devletlerin gelmesi güzel Pompeyi sevdim.
Öncelikle teşekkür ederim. Pontus kralı Mithridates Pompeius'a yenildikten sonra Bosphosur kralı olan oğlunun yanına kırıma kaçıyor orda ölüyor fln heralde ondan öyle yaptılar. Galatyayı ben de çözemedim srn*
Bir de gaul, iberia, belgae, numidia gibi rome 1 tarzı isimler koymuşlar bazı devletlere o benim hoşuma gitmedi.
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
  • Peace and justice are two sides of the same coin.
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2014, 16:57:57 »
Çok güzel gözüküyor. Keşke alabilsem oyunu ama yurt dışında olmak insana  feci koyuyor pff*
My philosophy — inclusive and pluralist Islam, dedicated to service to human beings from every faith — is antithetical to armed rebellion.

*

Çevrimdışı BarbarionRome

• 1987
  • lanetullahi aleyhim
« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2014, 16:59:44 »
 Güzel Olmuş Eline Sağlık.

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • **
  • 11257