Total War Attila İlk Bilgiler - Sık Sorulan Sorular

• 90 Yanıt
  • 24288 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Altheir33

• 295
  • Sevginin olmadığı yerde, sadece zulüm vardır.
Ynt: Total War Attila'nın Özellikleri - Sık Sorulan Sorular
« Yanıtla #20 : 27 Eylül 2014, 08:21:20 »
Yani haritanın istediğimiz yerinde şehir çıkarabiliyor muyuz?

*

Çevrimdışı Deathless034

• *
  • 126
  • Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz!
« Yanıtla #21 : 27 Eylül 2014, 11:33:39 »
Oyun haritası Rome II gibi geniş mi yoksa Medieval'daki gibi mi ?  srn*

"Roma die uno non aedificata est"
"Roma bir günde inşa edilmedi."

*

Çevrimdışı okan

• *
  • 92
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #22 : 27 Eylül 2014, 11:50:17 »
Bu arada Hun Devleti nin ilk olarak oyunda olmayacağını daha sonradan dlc ile satılacağını duydum inşallah böyle bir saçmalık yapmazlar

*

Çevrimdışı Deathless034

• *
  • 126
  • Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz!
« Yanıtla #23 : 27 Eylül 2014, 11:57:27 »
Bu arada Hun Devleti nin ilk olarak oyunda olmayacağını daha sonradan dlc ile satılacağını duydum inşallah böyle bir saçmalık yapmazlar

Eğer öyle bir şey yapılırsa oyunu almaya değmez, Rome II alıp oynarım Total War: Atilla çıkacak dediklerinde vazgeçtim Rome II almaktan  ehue*

"Roma die uno non aedificata est"
"Roma bir günde inşa edilmedi."

*

Çevrimdışı mrgold2626

• *
  • 447
  • Rome II Total War
« Yanıtla #24 : 27 Eylül 2014, 20:44:07 »

Bence sadece söylentidir ; Rome II Total Wara Rome koyulmayıp Dlc ile satılması kadar saçma bişey yoksa  dov*

« Yanıtla #25 : 28 Eylül 2014, 01:55:42 »
Rome II'yi sıkılıp bırakmış biri olarak yeni özellikleri okuyunca CA'ya biraz sövdüm sonra adamları övdüm. Madem yapacaktın niye baştan oyunu böyle yapmadın derler adama :D Ama oyun dünyası böyle tabi yapacak bir şey yok. O değil de bu oyunu bahanesi olmayıp da orijinal almayan adam Türk'üm diye gezmesin beyler :D
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2014, 02:07:44 Gönderen: Celaleddin_Mengüberti »

*

Çevrimdışı sunguralp

• *
  • 325
  • Timur Güldü...
« Yanıtla #26 : 28 Eylül 2014, 20:09:07 »
Modernist arayüzü aratacak gibi duruyor  uz*  bu arayüz paradox oyunlarının arayüzüne benzemiş beğenmedim..
Fistan değil yelektir,
Kavun değil kelektir,
Eğer tacı ararsan,
En adi bir köpektir.

Ynt: Total War Attila'nýn Özellikleri - Sýk Sorulan Sorular
« Yanıtla #27 : 01 Ekim 2014, 13:10:26 »
Ya arkadaş, bütün total war serisini oynadım, rome 2yi de hem buradan hem de her türlü yabancı siteden takip ederek ön sipariş ile aldım ama hiçbiri rome 2 kadar rezili olmamıştı, bu da öyle olmaz değil mi? Çünkü rome un barbarian sürümü ile bu baya örtüşuyor, bari onun kadar olur mu :-)

« Yanıtla #28 : 01 Ekim 2014, 17:17:46 »
ben r2twnin kötü olduğunu düşünmüyorum bence gayet güzel neden forum ahalisi sevemedi zaten anlayamadım  ehi* ehi*

Ynt: Total War Attila'nýn Özellikleri - Sýk Sorulan Sorular
« Yanıtla #29 : 01 Ekim 2014, 22:53:48 »

sondaki ifadeden şaka mi ettin mubalaga mi ettin anlayanadim hocam kusura bakma :-D lakin soyle soyleyeyim oyunda strateji namina hiçbir ai görenedim dostum ben, saldır savaş şehri al bitti, savaş sonrası antlasmasi yok, düşünmeye zorlayan hareket yok, rome 1 de bile barbarian yuklersen ya da mod yükle daha hareketli daha zor oyunlar ortaya çıkıyor ve insan dusunmeden bir şehri bile kusatma yapamıyor, hali ile bu oyun beklenen hiçbir isteği karşılayamadı. . Yani başka bir yorum bölümünde bir başka arkadaş söylemişti, ca mod yapan insanları ise alsa çok daha yaratıcı çok daha heyecanlı çok daha güzel oyunlar çıkacak nerede ise ortaya. .
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2014, 03:35:15 Gönderen: bozkirsovalyesi »