Total War Attila Türkçe Mi?

• 27 Yanıt
  • 6912 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Ewert

• Týpký Patatesler Gibi.
  • *
  • 2809
  • Bırakmadım la
Ynt: Total War Attila Türkçe Mi?
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2014, 12:29:48 »
E bi zahmet.
(click to show/hide)

« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2014, 13:54:55 »
Tabiki türkçe olacak oyun türkler üzerine kurulu adı üstünde Total War ATİLLA oyun hunların üzerine olduğu için kesinlikle türkçe olacak adım gibi eminim:))
:&%=+^55Cemki55:&%=+^

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2014, 14:04:43 »
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

“Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.” (İnsan, 76/2-3)

“Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ”(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

*

Çevrimdışı zafer2813

• *
  • 2835
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2014, 14:07:40 »
Anlaşılan R 2 TW'nin Türkçe dil destekli olması kazandırmış ki, bunu da (ve böyle devam ederse her seriyi) aynı şekilde yapıyorlar. Umarım her seride bu soruyu sorma mecburiyetinde kalmadan oyunu bekleriz
Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• •Reis-ül Küttab•
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2014, 14:08:42 »
Normal oyunu Türkçe yapıp da Attila'yı yapmazlarsa... dov*
Gerçi benim için farketmez ben Türkçe oynamıyorum nasılsa ama hem saçma olur hem de ileriki oyunlar için iyi bir sinyal olmaz bnak*
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12448
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2014, 16:17:49 »
Bazı modların yamık çalışmasına sebep de olsa Türkçe oynuyorum ben. Zira firma Türkçe oynanıp oynanmadığının istatistiğini görebiliyor. pol*

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
  • Peace and justice are two sides of the same coin.
Re: Total War Attila Türkçe Mi?
« Yanıtla #7 : 26 Eylül 2014, 16:19:59 »
Ve ona gore bir sonraki oyunu Turkce cikartiyorlar
My philosophy — inclusive and pluralist Islam, dedicated to service to human beings from every faith — is antithetical to armed rebellion.

*

Çevrimdışı Samuray Jack

• *
  • 402
  • Alea iacta est!
« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2014, 16:45:03 »
Rome 2 nin ek paketi gibi duruyor.  Umarım ek paket değildir

Bakkal bir mahallenin kalbidir. Bunlar, mahallenin kalbini almaya çalışıyorlar, İskender! Bizi biz yapan değerlerle oynuyorlar İskender... Anılarımızı silmek, geleceğimizi gölgelemek...Bizi hayata küstürmek istiyorlar İskender..

1000 kişi ile 100 kişi öldürmek trajedi , 100 kişi ile 1000 kişi öldürmek stratejidir

Erdal B.

Ben kamyonu sürdüm leonardoda vinci.

İsmail A.

Başkalarının istediği gibi davranıp hayatta kalmaktansa kendi istediğim gibi yaşayıp ölmeyi tercih ederim.

SaMuRaYjAcK

*

Çevrimdışı Mouth Of Sauron

• **
  • 7176
  • Türk,Türk olduğu için asildir.
« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2014, 17:10:16 »
Rome 2 nin ek paketi gibi duruyor.  Umarım ek paket değildir
Shogun 2-Fall Of The Samurai gibi olacak.Bir ek paket değil ama uzantısı diyebiliriz.
There is no light that can defeat darkness!