Total War: Attila - Harita Konusu

• 31 Yanıt
  • 7413 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
Ynt: Total War: Attila - Harita Konusu
« Yanıtla #20 : 10 Ekim 2014, 15:01:50 »
Harita olması gerektiği gibi bence, step devletleri olduğu için kuzeye doğru genişletmişler işte.
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

« Yanıtla #21 : 10 Ekim 2014, 15:54:19 »
Ön siparişe açılsa da alsam. Kutulu alacağım figür gönderirler belki. Yakilmayi bekleyen bir Avrupa var.
Bıraktı.

*

Çevrimdışı Altheir33

• 295
  • Sevginin olmadığı yerde, sadece zulüm vardır.
« Yanıtla #22 : 10 Ekim 2014, 17:11:48 »
Umarım hem sarmat hem sakaların hem de iskitlerin ordu özelliklerini bulundurur. Saka ve İskit Atlı Okçularıyla milleti alnından mıhladıktan sonra süvarileriyle baskın verip iskit kraliyet atlıları ve sarmat atlılarıyla yakın dövüşte yok edeceğim tbr*

*

Çevrimdışı semender

• 74
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #23 : 15 Ekim 2014, 21:14:08 »
güzel güzel tek sıkıntı hunlarla oynayamamak

*

Çevrimdışı BladeOfTheKinQ

• *
  • 125
  • Yüzme bilmeyeni su değil korku boğar.
« Yanıtla #24 : 10 Kasım 2014, 22:34:05 »
Arkadaşlar ben Atilla yı almaya karar verdim de tabi çıktıktan 1 ay sonra filan. Kutulu -dvd- bir şekilde mi alayım yoksa steamden mi alayım ? Bu arada rome 2 tw nin dlc lerini nasıl temin edebiliriz ve steam de kredi kartı mı istiyor ?
Dostun İhanetini Gördükçe, Düşmanın Hançerine Hedef Olası Geliyor İnsanın.

« Yanıtla #25 : 10 Kasım 2014, 22:44:10 »
Steamden kredi kartı ile alabilirsin eğer kredi kartını kullanmak istemezsen migrostan paypal nakit alırsın kredi kartı gibi kullanırsın  tbr*

*

• *
  • 125
« Yanıtla #26 : 10 Kasım 2014, 22:58:53 »

Yardım için teşekkürler.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2014, 23:07:34 Gönderen: bozkirsovalyesi »

*

Çevrimdışı mrgold2626

• *
  • 447
  • Rome II Total War
« Yanıtla #27 : 17 Kasım 2014, 03:25:40 »
En azından iskandinavya tarafları kuzeyleri eklemişler. Bir gün artık çine kadar gitmeleri lazım  kirp*

olmasa da modculardan biri yapsa ne güzel olur asya hunla çinlilere aman dileteceğiz falan ne güzel olurdu :D Bir kaç kişi çıkıp Orta asyada geçen bir mod yapsalar daha değişik bir şey olurdu , Türk-Çin savaşları baya bir eğlenceli olur

*

Çevrimdışı ehl-i pak

• 48
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #28 : 19 Kasım 2014, 20:27:28 »
Ben harita arayüzünü beğenmedim konstantinople tüm istanbul yarımadasını kaplamış bir şekilde kabaca yerleştirilmiş. Estetik ve naziklikten uzak bir harita yapmışlar ve iç anadolu, toroslar dahil anadolunun neredeyse her yerinde yer şekilleri aynı. Rome2 ormanları ve nehirleri güzel yapmıştı isviçre alpleri ve güney almanyadaki dağlık araziler barındırdıkları zayıf kabilelere rağmen aşılması zor mesafelerden oluştukları için epey zorluyordu bu oyunda tam tersi olmaz inşallah.
Imza Silindi - Yönetim

*

• *
  • 125
« Yanıtla #29 : 22 Kasım 2014, 18:11:40 »
Benim kafamı bir şey karıştırdı.  srn* Hunlar oynanılcak mı ? oynanırsa da dlc ile mi gelcek ?