Total War: Attila - Genel Soru Cevap Bölümü

• 296 Yanıt
  • 44504 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War Attila Hakkındaki Tüm Sorular Buraya!
« Yanıtla #10 : 13 Ekim 2014, 20:04:48 »
m2tw gibi olacak yani,moğollar gibi sonradan gelecek. ama moğollar gibi güçlü yapmazlarsa roma topraklarına gelmeden yok olabilirler.

*

Çevrimdışı Gaius Julius Ceasar

• *
  • 457
  • Si Vis Paces Pare Bellum (Julius Ceasar)
« Yanıtla #11 : 14 Ekim 2014, 17:45:43 »
oyun senaryosu gereği kesinlikle romaya kadar gelecekler tabi doğu Roma olursan başka ama Batı Roma olursan topraklarına kadar gelecekler ondan sonra da güçlüler ve zorlayacaklar ama üstesinden de gelenibelecek seviyede yapmışlar böylece tarihi oyunda değiştirebiliriz tbr*
Veni Vidi Vici
             Gaius Julius Ceasar

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=109251.0  [Genel Devletler Rehberi]

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=109279.0  [Yunan Şehir Devletleri Rehberi]

Arkadaşlar benimle aynı isimde bir arkadaş daha var forumda ancak onun adı ''Gaius Julius Caesar'' diye yazılırken benimkinin sonu Ceasar'dır o ''a'' harfi ben ''e'' harfi ile ''Ceasar'' yazmışım lütfen dikkat edin beni ve o arkadaşı karıştırmayın.Buraya o arkadaşın linkini koyuyorum bakın görün karışıklık olmasın sonra http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?action=profile;u=38250

*

Çevrimdışı The Last Noble

• *
  • 79
  • Ya Hak!!
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2014, 17:55:31 »
m2tw gibi olacak yani,moğollar gibi sonradan gelecek. ama moğollar gibi güçlü yapmazlarsa roma topraklarına gelmeden yok olabilirler.
bence başta çok güçlü olmayıp sonradan güçlenecekler tebessum*
Ben atmadım "O" attı..
Ben vurmadım "O" vurdu...

« Yanıtla #13 : 14 Ekim 2014, 19:53:15 »
sonuçta batı romaya gelene kadar germen ve slav kavimleri var,önce onları aşması lazım ki roma topraklarına ilerleyebilsin.

*

Çevrimdışı brkkrsd

• 223
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #14 : 20 Ekim 2014, 10:06:15 »
Bence birinci oyundaki gibi yine Karadeniz'in Kuzeyinden yavaş yavaş Avrupa içlerine ilerleyecek. Eğer tarihe bağlı kalırlarsa önüne geleni tepelemesi gerekiyor :) Ön sipariş açılır açılmaz alacağım, çok merak ediyorum çünkü.

Süt kale'nin burcundayım.
Altınovaya bulut çökmüş, pamuk gibi.
Eski günler geri gelmiyor.
Bak ki Harput yok olmasın...

*

Çevrimdışı yagiz98

• 40
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #15 : 05 Kasım 2014, 18:12:16 »
yanıt için teşekkürler.manpower gelcek mi bir bilginiz varmi manpower olmadan oyun C&C serisine döndü strajejinin hiçbir önemi kalmadi asker kaybedince hiç sıkıntı yaşamıyorsun
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2014, 20:53:41 Gönderen: yagiz98 »

« Yanıtla #16 : 06 Kasım 2014, 00:10:48 »
Benim en çok merak ettiğim taktik haritadan şehirleri silebilecekmiyiz gerçekten. Şehir efsanesi çıkmaz inşallah.

« Yanıtla #17 : 06 Kasım 2014, 12:57:28 »
barbarian invasion daki gibi hiçbir varlık gösteremeyen bir hun devleti olmaz inşallah

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #18 : 06 Kasım 2014, 13:52:15 »
Yok ya hunlar bu sefer baya güçlü olacak ve öyle diplomasiyle falan da uzak tutulamayacak anladığım kadarıyla.

Benim en çok merak ettiğim taktik haritadan şehirleri silebilecekmiyiz gerçekten. Şehir efsanesi çıkmaz inşallah.
İzlemedin mi videoları? Şehir komple yıkılıp bırakılabiliyor tabi tekrar aynı yerde kurulabilmek üzere. Kendi şehrini yıkarken para kazanıyorsun. Yıkılan şehri tekrar kurarken de üzerine getirdiğin ordudaki asker sayısıyla ters orantılı olarak masraf ederek tekrar kurabiliyorsun. Bazı birimlerin halka karışıp yok oluyor tabi.
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

« Yanıtla #19 : 07 Kasım 2014, 15:20:02 »

işten güçten çoluk çocuktan teogtu yerleştirmeydi nakildi kayıtı bayağı bir uzak kalmıştım demekki :) ilk fırsatta izleyeceğim  yanıt için teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2014, 11:25:02 Gönderen: bozkirsovalyesi »