Total War: Attila - Genel Soru Cevap Bölümü

• 296 Yanıt
  • 48146 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Gaius Julius Ceasar

• *
  • 457
  • Si Vis Paces Pare Bellum (Julius Ceasar)
Ynt: Total War Attila Hakkındaki Tüm Sorular Buraya!
« Yanıtla #20 : 13 Kasım 2014, 22:21:56 »
Gaius Julius Ceasar

Atilla direk tahta geçip herkesin kafasını kesmek için atının başına geçmiyor yalan onlar.
Biraz daha araştır.
Haccı ben zaten öle bişe yazmadım zaten sen nerden uydurdun bunu? Ben orada doğumundan falan başlamışım sen direk ata geçmek demişsin ben öle bişe demedim zaten şak diye gökten inip tahta gelmiyor
Veni Vidi Vici
             Gaius Julius Ceasar

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=109251.0  [Genel Devletler Rehberi]

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=109279.0  [Yunan Şehir Devletleri Rehberi]

Arkadaşlar benimle aynı isimde bir arkadaş daha var forumda ancak onun adı ''Gaius Julius Caesar'' diye yazılırken benimkinin sonu Ceasar'dır o ''a'' harfi ben ''e'' harfi ile ''Ceasar'' yazmışım lütfen dikkat edin beni ve o arkadaşı karıştırmayın.Buraya o arkadaşın linkini koyuyorum bakın görün karışıklık olmasın sonra http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?action=profile;u=38250

« Yanıtla #21 : 06 Aralık 2014, 20:51:50 »
medieval da ki gibi sınırsız ordu üretebilecek miyiz? Umarım öyle olur çünkü rome 2 de ülkelerin şehirlerinin yarısı garnizon tarafından korunuyordu bu da çok sıkıntı oluyor ?  sinir* dov*

« Yanıtla #22 : 07 Aralık 2014, 17:28:16 »
romayı yakmaya hazırlanıyorum

« Yanıtla #23 : 10 Ocak 2015, 13:29:00 »
hocam merhbalar ben bi türlü rome dinamiklerine alışamadım oyun bana çok karışık geldi bence en kolay anlaşılır arayüz ve çok özellik aynı anda (birazdaha geliştirilebilir tabi) shogundaydı rome atilla belki daha çok özelliklik barındıracak ama örneğin yine istediğimiz kadar asker basamayacakmıyız? bu oyunu zorlaştırıp zevksiz hala getirmiyor mu? atilla versiyonundada sizce bu böylemi olacak böyle olacaksa almayı düşünmüyorum..

*

Çevrimdışı Azaphan

• 48
  • Komutan arkadan gelirse, asla lider olamaz.
« Yanıtla #24 : 04 Şubat 2015, 23:55:19 »
Oyunu steamden satın aldım yani ön sipariş verdim.Ancak yükle butonu çıkmıyor 17 sinde piyasaya çıkıyor biliyorumda.Şunu sorucam nette birçok video da sınırlı bir kısmının oynandığını gördüm nasıl oluyor bu onu anlamadım?

« Yanıtla #25 : 05 Şubat 2015, 11:05:57 »
Deneme sürümü olabilir oyunun. Bazen belli kişilerin oyunu test etmelerine izin veriyorlar. Gördüğün videolar onlara ait

*

Çevrimdışı Azaphan

• 48
  • Komutan arkadan gelirse, asla lider olamaz.
« Yanıtla #26 : 05 Şubat 2015, 12:05:41 »
Teşekkürler bilgi için zira daha iyi anlıyorum şimdi :D

« Yanıtla #27 : 05 Şubat 2015, 19:44:01 »
Arkadaşlar bu rome 2 nin ilerde bütün paketleri kapsayan bir ounu gelmezmi bu ne böyle parça parça

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
« Yanıtla #28 : 05 Şubat 2015, 19:48:18 »
Bu Rome 2 nin paketi değil

« Yanıtla #29 : 05 Şubat 2015, 20:04:42 »
ya attila için demiyorum uygun yer değil ama bir soruyum dedim tebessum*