Total War: Attila - Genel Soru Cevap Bölümü

• 293 Yanıt
  • 42643 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War: Attila - Genel Soru Cevap Bölümü
« Yanıtla #270 : 18 Kasım 2016, 23:42:18 »
arkadaşlar acil yardım lütfen!!! total war atilla ve rome 2 de mancınık gibi ağır silahları kendimiz kullanabiliyoruz ama hangi tuşla olduğunu söylerseniz çok sevinirim

« Yanıtla #271 : 19 Kasım 2016, 12:21:53 »
Ben oynamayalı bayağı oldu ama "h" idi sanırım..
Ayrıca arayüzdeki yere tıklayarak da geçebilirsin. Hem tıklamadan önce kısayolu da üzerinde yazıyor..

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12572
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #272 : 19 Kasım 2016, 22:38:32 »
"insert"

« Yanıtla #273 : 20 Kasım 2016, 00:23:52 »
insert tuşuymuş teşekkürler

*

Çevrimdışı mohan55

• **
  • 539
  • Sultan Mete Han
« Yanıtla #274 : 24 Aralık 2016, 02:10:21 »
gençler en son oyunu ilk çıktığı ay oynamıştım ama aşırı derecede kastığı için bırakmıştım.Güncellemelerle filan daha iyi hale geldi mi oyun?
PC'de ekran GT 740M,İşlemci i5 4200M 2.5 ram 8.Orta kalitede kasmadan açsa yeter bana :/

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
« Yanıtla #275 : 24 Aralık 2016, 06:15:37 »
Ben çok dandik bir sistem ile belli ayarlarda çok rahat oynuyorum. Savaş yapmakta dahil. Hatta Pc Empire ve Napoleon 'dan daha iyi çalıştırıyor Attila 'yı. Optimizasyondan dolayı. Attila 'da pek bir sıkıntı kaldığını düşünmüyorum bu konuda. Bence oynayabilirsin.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı twci

• 17
« Yanıtla #276 : 01 Ocak 2017, 20:41:04 »
 biz hunlarla oynarken şehirleri kendi hakimiyet altına sokabiliyormuyuz yoksa sadece yağmalamı var

« Yanıtla #277 : 02 Ocak 2017, 22:10:55 »
biz hunlarla oynarken şehirleri kendi hakimiyet altına sokabiliyormuyuz yoksa sadece yağmalamı var

sadece talan, tahrip etme veya ulusun son şehriyse boyun eğdir seçenekleri var. Yerleşik düzene geçemiyorsun. Ama mod var hunlarla yerleşik düzene geçebilmeni sağlayan...

« Yanıtla #278 : 04 Ocak 2017, 17:12:04 »
merhabalar. total war attila'yı yeni aldım. kutudan 3 cd çıktı.taktım steam kurdu ardından kayıt aktif etme derken oyunu internetten indirmeye başladığını gördüm. diğer 2 cd'yi takmadım bile. şimdi oyunu steam kendisimi indiricek yoksa kutudaki 3 cd den yükleme şansı varmı. ve öncesinden korsan attila vardı elimde uğraşmamıştım. indirmeyi beklemeden korsandan yüklesem yine steam üzerinden oyunu girebilirmiyim.yani doyaların farklı olması birşey farkettirirmi? lütfen yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

« Yanıtla #279 : 05 Ocak 2017, 22:02:02 »
Attila da karakter isimlerini isteediğimiz şekilde değiştirebileceğimiz bir minimod veya yol var mı ?