[Rehber] 2. Ekran kartı görünmeme durumunun çözümü

• 10 Yanıt
  • 1624 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı qwert43

• 70
  • Total War Türkiye
 2. ekran kartınızı görmüyorsa oyun steam-appdata-common-rome2totalwar-dxgi.dll dosyasını silin artık görecektir.(not: o dosyanın ne işe yaradığıını bilmiyorum bu nedenle ne olur ne olmaz yedeğini bi yere atın)
tşk
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2014, 02:02:25 Gönderen: forever_ducale »

*

Çevrimdışı BarbarionRome

• 1987
  • lanetullahi aleyhim
Ynt: HALA ÇİFT EKRAN KARTI SORUNU YAŞAYANLARA GELSİN :D
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2014, 23:01:55 »
 Payllaşım İçin Sağol Ama Başlığı Düzeltirsen  tbr* Bütün Harfler Büyük Olmamalı.

« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2014, 01:54:38 »
Bende o dosya olduğu halde ekran kartını görüyor. Ama 8 gb ram var, nedense 2 gbtını görüyor.

Ynt: [Rehber] 2. Ekran kartı görünmeme durumunun çözümü
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2014, 03:05:44 »
Yararlı bir konu olduğu kadar sıkça görülebilen de bir durum..
İlerde bunun çözümünü arayan kişilerin çabuk bulması adına konuyu sabitliyorum..

*

Çevrimdışı qwert43

• 70
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2014, 19:31:55 »
Payllaşım İçin Sağol Ama Başlığı Düzeltirsen  tbr* Bütün Harfler Büyük Olmamalı.

tşk düzeltiyorum hemen ;)

*

Çevrimdışı qwert43

• 70
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #5 : 16 Ekim 2014, 19:34:08 »
Bende o dosya olduğu halde ekran kartını görüyor. Ama 8 gb ram var, nedense 2 gbtını görüyor.

options a girdiğinde nvidia ya da ati yi görüyorsa sıkıntı yok. Bazılarında ati ya da nvidia yerine intel görünüyor.

« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2014, 22:45:49 »
Ram ı neden 2 gb olarak görüyor olabilir?

« Yanıtla #7 : 26 Ekim 2016, 21:39:38 »
Beyler iyi akşamlar herkese.Ben de bahsettiğin dosya yok.Benim sıkıntım oyuna sadece entegre grafik yani intel işlemciyle girebilmem.Nvdia GeForce 850m ekran kartım var ama onu görmüyor ve bu ekran kartıyla giriş yapmaya calıstıgımda acılmıyor oyun. Yardımlarınızı bekliyorum..

« Yanıtla #8 : 26 Ekim 2016, 23:43:04 »
Nvidia ayarlarını her zaman yüksek performansa ayarlamak tek bildiğim bu birde ayrı ayrı ayarlayabiliyorsun ama direk yuksek performansa almayı dene Nvidia ayarlarında

« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2016, 22:01:46 »
Ya her şeyi denedim yok appdataki strings silmedir falan ama sıkıntı artık şu onceden crackli denedim sonra arkadaşımdan orijinalini indirdim.Crackli rome2 yi sildim.Şimdi orijinalini acarken rome2 acılmıyor entegrede dahi. Launcher.exe ye tıkladım ''steam programı başlatılamadı! Steam çalışıyor mu?'' hatası veriyor. Yemin ediyorum bu kadar sıkıntı olacağını bilsem almazdım hiç...