İşgal Mi Bağlı Devlet Mi

• 17 Yanıt
  • 8258 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Bldoy

• 227
İşgal Mi Bağlı Devlet Mi
« : 23 Ekim 2014, 16:47:11 »
Savaş ilan ettim turu bitirdim gelicek tur ele geçiricekdim şehri  fakat Namnetler  barış yapıp benim bağlı devletim olmak istediler sizce işgal mi ediyim bağlı devletim mi olsun.

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
Re: İşgal Mi Bağlı Devlet Mi
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2014, 16:47:55 »
Isgal et bence

*

Çevrimdışı The Enemy

• *
  • 2936
  • Legio I Victrix
Ynt: İşgal Mi Bağlı Devlet Mi
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2014, 16:57:54 »
Bağlı devlet yap. Hiç değilse şehri geliştirmek için para harcamazsın ve işgal etmiş olursan şehir bir başka işgalle karşı karşıya kalabilir.

« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2014, 18:09:23 »
Arkanı döndüğün an sana saldıracak gücün işgale yeterse bu oyunda asla affetme ihanetleri seni daha kötü etkiler eğer ada ülkesi ise bağlı devletlik düşünülebilir diğerleri direk ihanet ediyor not:easy oynuyorsan kabul et  pff*
Özgürlüğünü güvenliği için feda edenler hiçbirini hak etmiyordur.

*

Çevrimdışı Bldoy

• 227
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2014, 18:20:57 »
Arkanı döndüğün an sana saldıracak gücün işgale yeterse bu oyunda asla affetme ihanetleri seni daha kötü etkiler eğer ada ülkesi ise bağlı devletlik düşünülebilir diğerleri direk ihanet ediyor not:easy oynuyorsan kabul et  pff*

Bağlı devlet yap. Hiç değilse şehri geliştirmek için para harcamazsın ve işgal etmiş olursan şehir bir başka işgalle karşı karşıya kalabilir.

Ben işgal ettim arkadaşın dediği gibi hainlik yapabilirdiler.  tebessum* tebessum*

Zorluk : Zor  tbr* tbr*

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #5 : 23 Ekim 2014, 20:04:17 »
Yerine göre değişir aslında tampon bölge istediğin bir yerse bağlı devlet yap. Bu arada bağlı devletlerle aranı iyi yapan mod var onu kullan bence çok faydalı ve mantıklı.
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı Bldoy

• 227
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2014, 20:06:35 »
Yerine göre değişir aslında tampon bölge istediğin bir yerse bağlı devlet yap. Bu arada bağlı devletlerle aranı iyi yapan mod var onu kullan bence çok faydalı ve mantıklı.

Hmm teşekürler modun linkini atar mısın . ?  tebessum* tebessum*

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• 1813
  • Time is the best teacher but it kills all students
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2014, 20:09:15 »
Beni açıklamadan kurtardığın için teşekkürler tebessum* Atılan yorumları kolay kolay unutmadığım için bulmak zor olmadı sekil*

Alıntı
Eğer seni sevmelerini istiyorsan maviyi yükle, yok kulun kölen olmalarını istiyorsan pembeyi yükle kirp*
http://steamcommunity.com/id/Baptistus/myworkshopfiles/?appid=214950

*

Çevrimdışı brkkrsd

• 223
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #8 : 28 Kasım 2014, 10:44:33 »
Kesinlikle işgal.

Roma ile oynuyorum, Tüm Galya'yı aldım, Britanya adasını aldım, tüm ordumu Britanya'ya çektiğim için Batı Avrupa doğal olarak boş kaldı. Orada ( Kabilenin ismini tam olarak bilmiyorum ) korkarak bağlı devlet olma isteğinde bulundu, bende artı ekonomi gitmesin şehirlere diye tamam dedim ve ilerledim.

Tüm ordumu artık yavaş yavaş İberya'ya çektiğimde adamlar sırtımdan vurdu ve neredeyse tüm topraklarımı tahrip edip bıraktılar, hatta bir kaçına kondular..

Süt kale'nin burcundayım.
Altınovaya bulut çökmüş, pamuk gibi.
Eski günler geri gelmiyor.
Bak ki Harput yok olmasın...

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #9 : 28 Kasım 2014, 13:06:06 »
İşte bir üstteki modu kullandığında böyle şeyler olmuyor tbr*
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.