Total War Attila Özellikler - Yenilikler

• 47 Yanıt
  • 14759 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War Attila Özellikler - Yenilikler
« Yanıtla #40 : 03 Mart 2015, 21:17:57 »
bak bazı özellikleri bilmiyordum iyi olmuş

« Yanıtla #41 : 30 Haziran 2015, 16:19:23 »
Merhaba, öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim.Bir sorum olacak, eğer yanıt verebilirseniz sevinirim.25 Haziran 2015 'de çıkan THE LAST ROMAN PACK seferini tam ATTİLA TOTAL WAR haritasında oynamamızı sağlayabilecek bir MOD yapmak mümkün mü acaba? Tamam, tarihsel duruma göre GENERAL BELİSARİUS 'un seferlerini konu alıyor ama yarım yamalak haritalı TW oyunları da benim hiç hoşuma gitmiyor.Örneğin Constantinople şehrini kuşatıp I. Justinianos 'u devirip, tahta geçme şansımızın olmasını isterdim.Belki tarihe uymazdı ama çok daha zevkli olurdu bence.Kısaca yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler !!! ehi*

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• •Reis-ül Küttab•
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #42 : 01 Temmuz 2015, 22:56:57 »
Sağol dostum. Bu tarz DLC ile gelen kampanyalarda haritaları büyütmek mümkün olmuyor malesef. Benim de hiç hoşuma gitmiyor ama yapacak bir şey yok malesef bnak*
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

« Yanıtla #43 : 02 Temmuz 2015, 13:26:57 »
Yanıtınız için teşekkür ederim.Steam 'den indirilebilen WORKSHOP modlar ve diğer ATÖLYE içerikleri oyunu kilitliyor.Tamam eskiden kilitlemiyordu ama bir kaç defa gelen güncelemeler ve en son indirdiğim THE LAST ROMAN PACK resmen içine etti oyunun.Bu güncellemelerin ne işe yaradığı da meçhul ya.Oyun başlarken olan kasılmaya bir türlü çare bulamadılar ama.Her neyse... Bu oyuna MOD ve diğer ATÖLYE içeriklerini yapan kişilerin, her çeşit gelebilecek güncellemeye hazırlıklı olup, her durumda çalışacak şeyler yapmaya dikkat etmeleri lazım bence.Yoksa aniden gelen bir günceleme hem oyunun içine ediyor hem de yapılan emekleri boşa çıkarıyor.Tam dayaklık insanlar şu güncelemeleri gönderen dangalaklar! dov*

« Yanıtla #44 : 14 Temmuz 2015, 19:33:25 »
Constantinople çok büyük şehirmiş hunlular 20. 30. turda yakıp yıkıp geçti :D  sasini imparatoruydum doğu romayla çok savaştığıma hunlulularla ittifak yaptım atillaya kızımı verdim :D

« Yanıtla #45 : 26 Temmuz 2015, 17:20:19 »
oyunun en son versiyonu ne ?1.2.1 5816 değil mi

*

Çevrimdışı Pala

• 49
« Yanıtla #46 : 29 Temmuz 2015, 11:39:05 »
Bunlar iyi özellikler tabi gerçekten oyunda yer alacaksa..ancak  savaş sırasındaki grafik doğal atmosfer birim görüntüleri  Rome 2 nin gerisinde bu düzeltirlerse iyi oyun..

« Yanıtla #47 : 30 Temmuz 2015, 14:56:58 »
Arkadaş herifler RTW2 ile ETW'u birleştirmiş doğru düzgün geliştirmeden sunmuşlar

tabii güzel mi güzel orası ayrı