The Visigoths (Vizigotlar)

• 15 Yanıt
  • 5404 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• •Reis-ül Küttab•
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
The Visigoths (Vizigotlar)
« : 13 Kasım 2014, 16:08:18 »
BAYRAK

HARİTA

ASKERİ BİRLİK

Vizigotlar

Barbarca bir intikam için pek de istekli olmayan Vizigotlar, Roma'nın elinde yıllardır maruz kaldıkları istismar ve aşağılamaları onlara ödetmek için yemin ettiler.

Hunların yarattığı yıkım ve tahribat Vizigotları Roma İmparatoru Valens'e topraklarına sığınmak için ricada bulunmaya zorlamıştı. İmparator Valens teklifi kabul etmesine rağmen, yerel generaller sığınmacılardan zalimce haraç kesiyordu ve bu onları açıkça isyana itmişti. Vizigotlar ile anlaşmaya çalışılırken tez canlı imparator Valens savaş alanında katledildi. Bundan sonra Alaric komutası altında İmparator Theodosius'a destek amacıyla Franklara karşı savaşılana kadar bir barış dönemi yaşandı. Ancak zafere rağmen İmparator Theodosius tarafından mükafatlandırılmadılar. Şimdi intikam arayışındalar, Alaric gözünü Roma şehrinin ta kendisine dikti...

Sefer başladığında Vizigotlar kendilerini Makedonya'da, önlerinde birçok seçenekle bulacaklar. Kuzeye bilinmeyen topraklara yönelebilirler, bulundukları topraklara saldırıp Doğu Roma'nın öfkesini üzerlerine çekebilirler ya da zayıflayan Batı Roma'nın avantajını kullanıp batıyı yağmalayabilirler. Dünyanın sunduklarını elde etmeye alışmış insanlar, Vizigotlar nadiren aç kalırlar ve işgal edip haraca bağladıkları devletlerden ağır vergiler alırlar.
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2014, 20:47:39 Gönderen: Çağrı Beg »
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı Myakup18

• **
  • 10
  • Kargalar sürüyle kartallar TEK ve YÜKSEK uçar
Ynt: The Visigoths (Vizigotlar)
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2014, 17:08:38 »
oynamayacağım taraflardan birisi

*

Çevrimdışı Ewert

• Týpký Patatesler Gibi.
  • *
  • 2810
  • Bırakmadım la
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2014, 17:14:24 »
Süpermiş ehue* ama oynayacağım ilk faction değil :)
(click to show/hide)

« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2014, 17:26:48 »
Kelt sanırım bu ırk, şu oyunda keltlere ısınamadım gitti. Büyük ihtimal oynamam :/

*

Çevrimdışı BalkaN WolF

• 31
  • POMAK
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2014, 17:52:01 »
budur! GOTH POWER! Goth lar kelt değildir iskandinavyadan göçen en eski cermen kavmidir
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2014, 17:56:12 Gönderen: BalkaN WolF »

*

Çevrimdışı Altheir33

• 295
  • Sevginin olmadığı yerde, sadece zulüm vardır.
« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2014, 18:35:02 »
Sanırım romalıların başına bela olacak barbarlardan biri.

*

Çevrimdışı yagiz98

• 40
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2014, 19:28:12 »
sağlam asker yapmazlarsa orda 3 günlük ömürleri var bence

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• •Reis-ül Küttab•
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2014, 20:27:14 »
Bunların haritada yerleri yok çadırkentte yaşıyorlar sanırım. Kaç full ordu olduğunu bilmiyoruz orada pacoz*
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı TurkishGangsta

• *
  • 133
  • NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2014, 20:40:56 »
Ulan oyun çok iyi ama benim külüstür kaldırmaz tbr*

*

Çevrimdışı yagiz98

• 40
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #9 : 13 Kasım 2014, 20:41:25 »
yaklaşan roma birliklerine molotof atabilirler :)