asker kilitleri

• 5 Yanıt
  • 832 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı RealArchers

• *
  • 101
  • Savaş korkakların işi değildir.
asker kilitleri
« : 15 Kasım 2014, 21:04:50 »
multiplayerda askerler kilitleri nası açılır  srn*    ben 3 yılıdızım karşımda 2 yıldız adam vardı ve benden daha iyi askerleri vardı bu nasıl olur  sinir*

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2519
  • Ebu Zerdüşt
Ynt: asker kilitleri
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2014, 21:05:50 »
Bahsettiğin şey adamda FOTS var ve senden üstün oluyor.

*

Çevrimdışı RealArchers

• *
  • 101
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2014, 21:20:15 »
bence bu hiç adil ben ne maç yapsam kaybediiyorum peki nasıl hızlıca rank atlayabilirim üniteleri açabilirim çok kötü olmuş bu olay yani uzgun*

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2519
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2014, 21:23:00 »
15. yüzyıl askerlerine karşı 18. yüzyıl askerleri bence de adil değil.FOTS almayı deneyebilirsin.

« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2014, 22:08:58 »
Şimdi şöyleki, sen Shogun birimleri ile oynarken karşında Fots birimleri görmek istemezsen "mixed avatar" yazan oyunlara girmeyeceksin..
Veya sen oda kuruyor veya "match made" yapıyorsan, "mixed avatar" tickini kaldıracaksın..
Zaten bölüme giren fots oyuncularının üzerinde Japon Güneşi oluyor. Onu gördüğün bölümlere girme durum buysa..

[spoiler=Japon Güneşi][/spoiler]

Yok problemin, karşılıklı iki Shogun ordusu olduğunuz halde, onun birlikleri senden iyi ise..
Yapman gereken arkadaşım, hatta keşke öğrenmiş olsaydın önceden, yukarıda ortada bulunan haritayı açıp, piyonunu ilerletmen..
Bölümlerin üzerine fare iler gelirsen görürsün, hangi bölge, hangi birimleri veya kartları sana kazandırıyor..

Diyelim ki, Katana Samurai veren bölgenin üzerine koydun piyonunu..
Ondan sonra istediğin türde savaşa gireceksin, ne zaman savaşı kazanırsan o zaman o bölge seni oluyor. Ve birlik te aktif oluyor..
Hatta klanın varsa da, o bölgede galibiyet başına klanına 10 puan kazandırırsın..
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2014, 22:11:19 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı RealArchers

• *
  • 101
« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2014, 09:32:25 »
anladım teşekkürler  tbr* yani fetih haritasında bölge kazanmak için online savaşlar kazanmam lazım teşekkürler tbr*