The Alans (Alanlar)

• 59 Yanıt
  • 8954 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• •Reis-ül Küttab•
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
The Alans (Alanlar)
« : 18 Kasım 2014, 20:05:12 »
BAYRAK

HARİTA

ASKERİ BİRLİK

Alanlar

Alanlar savaşta atlarını eyerlerinde derisi yüzülmüş kanlı kafataslarını gururla sergileyerek sürerler, benzersiz vahşetleri konusundaki ünlerine itiraz edecek çok az kişi vardır.

Taptıkları tek tanrı yeryüzüne saplanmış bir kılıçtır ve tercih ettikleri hayat acımasız bir fetih hayatıdır. Ancak Alanlar bile Hunlar'ın karşısında tutunamadılar ve bunu insafsız bir yağma takip etti. Pek çoğu katliamdan kaçtı, kimileri Romalılar ve Vandallar'ın elinde piyon olurken kimileri de ganimet elde etmek için Hunlar'a katıldılar. Ancak kabilede kalanlar şimdiye kadar onları tanımlayan bağımsızlık ruhuna sahip olanlar. Onlar tek başlarına Alan halkının namını ve servetini geri kazanabilirler.

Mücadeleye Karadeniz kıyılarında bir konumda başlayan Alanlar, Hunlar'ın ana topraklarına korku verici bir derecede yakınlar. At üstünde doğan bu savaşçılar eşsiz süvarilerdir. Ancak artık atlarının değerini anladılar, ve sayıca üstün kitleler üzerlerine yığıldığında onları hayatta tutmanın önemini.
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2014, 22:36:42 Gönderen: * Halife * »
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı bannerlord

• *
  • 2283
  • Vatan Sağolsun
Ynt: The Alans (Alanlar)
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2014, 20:07:09 »
harita gözükmüyor  tbr*

« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2014, 20:08:42 »
Bende görülüyor
Özgürlüğünü güvenliği için feda edenler hiçbirini hak etmiyordur.

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
  • Peace and justice are two sides of the same coin.
« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2014, 20:12:00 »
My philosophy — inclusive and pluralist Islam, dedicated to service to human beings from every faith — is antithetical to armed rebellion.

*

Çevrimdışı bannerlord

• *
  • 2283
  • Vatan Sağolsun
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2014, 20:13:15 »
chrome dan mı giriyorsunuz

« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2014, 20:15:56 »
Evet  tbr*
Özgürlüğünü güvenliği için feda edenler hiçbirini hak etmiyordur.

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
  • Peace and justice are two sides of the same coin.
My philosophy — inclusive and pluralist Islam, dedicated to service to human beings from every faith — is antithetical to armed rebellion.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• •Reis-ül Küttab•
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #7 : 18 Kasım 2014, 20:42:45 »
Artık her şey güzüküyor tbr*
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı bannerlord

• *
  • 2283
  • Vatan Sağolsun

*

Çevrimdışı Altheir33

• 295
  • Sevginin olmadığı yerde, sadece zulüm vardır.
« Yanıtla #9 : 18 Kasım 2014, 20:54:14 »
Hunlar gelene kadar bunlarla oynamamıza izin verirler umarım, attila da atlı okçularla oynamayı çok istiyorum.