rome 2 tüm devletleri açma sorunu (oyunum orjinal)

• 7 Yanıt
  • 1300 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beyler başlıktada bahsettiğim gibi steam atölyöde (Playable Factions and Custom Battle with Faction Traits) moduna üye oldum birçok devlet açıldı fakat bu modlada tüm devletler açılmadı örneğin sparta,atina,asil iskitler vb devletler açılmıyor acaba bunun nedeni dlc den olablirmi modun sayfasında dlc ile bazı bilgiler var fakat ingilizcem okadar ii değil.oyunum orjinal olduğundan güncelleme sorununm yok bütün güncellemelerim açık yüklü dlc'lerim total war rome 2 baktria faction , total war rome 2 blood and gore , total war rome 2 seleucid empire faction pack. sparta asil iskitler ve atinayla da oynamk istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun.

not: bu moddan önce All Factions Unlocked modunuda yükledim o moddada aynı sorun vardı.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2015, 18:47:48 Gönderen: eatergosq »

Ynt: rome 2 tüm devletleri açma sorunu (oyunum orjinal)
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2015, 18:48:41 »
Kardeşim o devletlerle oynamak için parayla alman lazım çünkü asil iskitler nomadic cultur pack ile geliyor asil iskit massaget roksolonslar 3 devlet para ile sparta atina epir de yunan devletlerı dlcsı ıle gelıyor playstoreden mobıl odeme ıle alabılırsın

« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2015, 19:10:06 »
yardımın için sağol kardeşim fakat bundan bi 4 5 ay önce oynuyodum bu devletlerle dlc satın almadan asil iskitlerle ozaman orjinal dildi şimdi orjinal oyunum var dlc almadan acılmıyormu açıkçası 3 devletede 20tl vermek abartı gibi dlc siz bir yolu yokmu.

« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2015, 19:13:17 »
Maalesef öyle bir durum mümkün değil fakat dosyalarla oynarsan belki açabilirsin o konuda bile kesinlik veremeyeceğim.
Özgürlüğünü güvenliği için feda edenler hiçbirini hak etmiyordur.

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• *
  • 1813
  • Time is the best teacher but it kills all students
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2015, 20:35:14 »
O uluslarla önceden oynamanın nedeni o zamanlar DLC devletleri olmamaları . Bir devlet DLC olunca yapımcılar devleti tamamen kilitlenerek modlanmasını önlüyor .
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2015, 20:35:57 Gönderen: NucLeaR-TR »

« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2015, 04:10:42 »
yardımcı olan herkeze çok teşekkür ederim forum gerçekten çok hızlı abartmıyorum baska oyun forumlarında 1 ,  2 gün cevap bekledim olurdu.

« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2016, 16:14:10 »
vay be. demek adamlar başta açık olan bir uygarlığı daha sonra dlc şeklinde kilitleyip satışa sunuyorlar yani. bu düpedüz adam soyma  kizgin* kizgin* kizgin*. 20 tl para verdik empire editionlu hem de dedik fıttırıp torrentten indirecem sonunda

« Yanıtla #7 : 15 Aralık 2016, 16:20:52 »
Dlc devletlerini açamazsın ama yinede dlc devleti hariç diğer devletleri açan bir mod var o da iş görüyor.

All factions unlocked mode.
All Warfare İs Based On Deception.