Warhammer Bölümüne Yönetici Alımı

• 3 Yanıt
  • 1366 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12429
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Warhammer Bölümüne Yönetici Alımı
« : 15 Ocak 2015, 22:39:23 »
Total War: Warhammer, bildiğiniz üzere gerçek tarihle alakasız tamamıyla fantezi bir evreni işleyecek. Birçok Total War sever bu durumu kabullenemiyor. Lakin buna alışacağız  tbr* Warhammer ve Total War severler artık kardeştir  tebessum*

Ben her ne kadar Warhammer'a ait birçok oyunu oynamış olsam da evreni hakkında fazla bilgili değilim. Forum üyelerimiz arasında bilgililer mevcut, lakin bu seri ile aramıza birçok yeni arkadaş katılacak. Hem değerli eski üyelerimiz hem de yeni üyelerimizin birliktiliğinden oluşacak bir ekip kurmak istiyoruz.

Bu ekip hem forumumuzun Total War Warhammer bölümünü yönetecek hem de asli olarak bize evreni izah edecek. Irklar, kahramanlar, düşman karakterler, iyiler, kötüler vs...

İlk olarak uzun süredir forum üyesi olup da Warhammer evreni hakkında ciddi manada bilgisi olanları kabul edeceğiz. Akabinde uzun süredir oyun basınından tanıdığım arkadaşlarım ve bu arkadaşlarımın arkadaşlarını davet ederek bizlere bilgilerini paylaşmalarını rica edeceğim. Kimisi kalıcı olacaktır kimisi de sırf bu rica üzere bizi bilgilendirmek için burada var olacaktır.

Bu bölümde görevli olmayı talep edenler bu konuya yorum atabilirler. Elbette birikimleri hakkında biraz da bilgi verirlerse iyi olur  tbr*

Ynt: Warhammer Bölümüne Yönetici Alımı
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2015, 19:11:40 »
Ben yardımcı olabilirim.

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2015, 15:39:39 »
Oyununu oynamıştım yıllar önce olsa da aklımda hâlâ.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2015, 15:44:21 Gönderen: SultanAhmetPaşa »
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

“Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.” (İnsan, 76/2-3)

“Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ”(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2016, 00:42:56 »
Ben de yardımcı olabilirim oyunun orjinalini aldım , iyice hakim olduktan sonra oyuna yeni başlayanlara anlatırım.