Total War Atilla'nın Haritası Ve Devletleri (Başlangıç)

• 9 Yanıt
  • 12010 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı qli_61

• 268
Ynt: Total War Atilla'nın Haritası Ve Devletleri (Başlangıç)
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2015, 18:21:29 »
Beğendim ben vallaha fakat bölge aldıkça yeni kavimler,devletler nasıl çıkıcak merak ediyorum önceki oyunlarda bir şehri aldığımızda özgürlük verirsek çıkıyordu ve bize bağlı oluyordu fakat bu oyunda komple yakıp yıkacağım.Başka devletler özgür bırakıp yeni devletler çıkartabilir ama oda 3-4 tane anca olur diye tahmin ediyorum gerisi kendine alır toprağı.Çok merak ettim eğer bir bilginiz varsa benide bilgilendirin tbr*

*

Çevrimdışı Constable

• *
  • 2744
  • (-_(-_(>_<)_-)_-)
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2015, 18:35:40 »
Çok güzel. Merakla bekliyorum oyunu

*

Çevrimdışı ÖtükeninKurdu

• **
  • 656
  • ---Öldüren karizma:Başbuğ Attila Han---
    • bilinmeyen türk tarihi
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2015, 18:48:44 »
Ben hunlarla bütün iskit,saka,sarmat,asya hun kavmi (oyunda türk olanları) toplayacağım muharebe sonucunda öldürmeyeceğim kendime ekleyeceğim ordumu hem kültür olarak bozmayacağım hem büyülteceğim ama şehirleri varsa yok edeceğim! sonra batıya batıya haydi allah haydi
İmparator Attila Kağan:Sınırlarınızda sorun mu var o zaman genişletin!
TÜRKÜM MÜSLÜMANIM ONURLUYUM ŞEREFLİYİM DAHA NE İSTEYİM

« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2015, 19:26:54 »
Romaya göre göre diğer devletler çok küçük gözüküyor.Acaba bu durum başlangıçta güç seviyesini  çok kötü etkilemez mi?
Black Sails çok iyi başladı

« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2015, 20:45:32 »
Romaya göre göre diğer devletler çok küçük gözüküyor.Acaba bu durum başlangıçta güç seviyesini  çok kötü etkilemez mi?

Hayır etkilemez.  Batı Roma nın bir çok bölgesi işgale açık halde oyuna başlayacağı çok belli hatta Halifenin de oyun videolarında dediği gibi Doğu Romanın Balkan toprakları da ilk turdan Gotlar tarafından yakılıp yıkılabilir.  Hülasa Roma toprak büyüklüğü haricinde pek iyi durumda başlamayacaktır.

« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2015, 21:14:46 »
batı roma ekonomik olarak çökmüş bir başlangıçta olacaktır, bizansın da kuvvetli olmaması gerekir yoksa bu devletler karşısında kimse duramaz , kavimler göçü başlamadan biter.

« Yanıtla #7 : 16 Temmuz 2015, 13:39:02 »
sasani en güçlü devlet ne dogu roması ne hunu duruyor

« Yanıtla #8 : 16 Temmuz 2015, 15:43:25 »
Kullanabilirsen güçlü, yoksa bizans bi yandan gassaniler bi yandan, dumanını attırırlar senin. yardir*

« Yanıtla #9 : 27 Ağustos 2016, 22:50:00 »
Kullanabilirsen güçlü, yoksa bizans bi yandan gassaniler bi yandan, dumanını attırırlar senin. yardir*

adam haklı ama genelde hunları aldığında, sasaniler akhunlarla oyalanıyorlar. eğerki orta doğuda ve arap yarımadası kısmına inmessen sıkıntı yok :D