Warhammer Evreni ve Irklar Hakkında Bilgiler.

• 27 Yanıt
  • 7288 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Warhammer Evreni ve Irklar Hakkında Bilgiler.
« Yanıtla #10 : 30 Ocak 2015, 15:59:42 »
Lotr anlatırken star wars tan bahsediyor musun? O yüzden sil diyorum. Bu oyunla alakası yok. Fantastik evrenler bölümüne aç 40k konusunu.

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2015, 16:01:04 »
Tamam da bu kadar fevri davranmanın ne manası var ?
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

“Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.” (İnsan, 76/2-3)

“Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ”(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

« Yanıtla #12 : 30 Ocak 2015, 16:02:34 »
Kötü bir şey demedim. Sadece yanlış dedim. Yeri yok dedim.

*

• *
  • 2314
« Yanıtla #13 : 30 Ocak 2015, 16:03:07 »
Kardeşim Steam adresin varsa ordan görüşelim istersen ?
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

“Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.” (İnsan, 76/2-3)

“Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ”(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• 1812
  • Time is the best teacher but it kills all students
« Yanıtla #14 : 30 Ocak 2015, 16:05:05 »
Beyler yanlış anlamadıysam bunlar oyunda geçmeyecek diyorsunuz . Bölümün adına bakarsanız Warhammer Evreni ve Total War Cephesi diyor yani konu oyun hakkında bilgi vermese bile evrenin bir parçası o yüzden bu konunun silinmesini yanlış buluyorum .  Oyunda olmayacak bir dönem bile olsa Ahmet abi bizim için paylaşmış sizde doğru dönemi tanıtın kirp* Konunun alıntı olup olmadığını da bilmiyorum ama alıntı yapmakta yasak değil sadece alıntı yapılan sitenin linki eklenebilir di .

*

Çevrimdışı Independence23

• 1301
  • Rammstein dinleyin lan
« Yanıtla #15 : 30 Ocak 2015, 16:08:28 »
 Bence hiç güzel bir oyun olmayacak. Bu şeyin hakikaten çıktığına inanmak içimden gelmiyor bile. Nerede o tarih kokan eski TW oyunları, nerede bu acayip oyun? TW bile denmez buna.
 Kusura bakmayın beyler, tepkimi koyacak bir mecra aradım burayı buldum.

« Yanıtla #16 : 30 Ocak 2015, 16:10:19 »
Beyler yanlış anlamadıysam bunlar oyunda geçmeyecek diyorsunuz . Bölümün adına bakarsanız Warhammer Evreni ve Total War Cephesi diyor yani konu oyun hakkında bilgi vermese bile evrenin bir parçası o yüzden bu konunun silinmesini yanlış buluyorum .  Oyunda olmayacak bir dönem bile olsa Ahmet abi bizim için paylaşmış sizde doğru dönemi tanıtın kirp* Konunun alıntı olup olmadığını da bilmiyorum ama alıntı yapmakta yasak değil sadece alıntı yapılan sitenin linki eklenebilir di .

Bunlar evrenin parçası değil işte onu dedim başından beri. Warhammer ile warhammer 40k iki farklı evren.

*

• *
  • 2314
« Yanıtla #17 : 30 Ocak 2015, 16:14:28 »
Bunlar evrenin parçası değil işte onu dedim başından beri. Warhammer ile warhammer 40k iki farklı evren.

Warhammer'ın normal oyunu ile bağlantılı kardeşim.Yani şöyle serinin bir oyunu olduğu için tanıtmak istedim.Bunda kötü bir niyet yok.

Bence hiç güzel bir oyun olmayacak. Bu şeyin hakikaten çıktığına inanmak içimden gelmiyor bile. Nerede o tarih kokan eski TW oyunları, nerede bu acayip oyun? TW bile denmez buna.
 Kusura bakmayın beyler, tepkimi koyacak bir mecra aradım burayı buldum.

Tabi ki TW saptı şu anda konusundan.M3TW bekliyoruz Warhammer dediler.TW Arena'dan gelişme yok oyun 2 yıldır çıkıyor .
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2015, 16:15:19 Gönderen: SultanAhmetPaşa »

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1643
  • Family, Duty, Honor
« Yanıtla #18 : 30 Ocak 2015, 16:15:27 »
Cenkiss sende bilgiliysen konu açıp bizi bilgilendir işte.
Alıntı konusuna gelince ben baktımdığımda kendi yazmış sandım ama alıntıyış keşke belirtseydin onu.Onun dışında sıkıntı yok.
Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz...

*

• *
  • 2314
« Yanıtla #19 : 30 Ocak 2015, 16:17:00 »
Yani eski bir forumda aynı yazı vardı.O forumu bulamadım Vikipedi'de ordan almışta kaynak belirtmemiş.