Warhammer Evreni ve Irklar Hakkında Bilgiler.

• 27 Yanıt
  • 9209 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
Ynt: Warhammer Evreni ve Irklar Hakkında Bilgiler.
« Yanıtla #20 : 02 Mayıs 2015, 13:55:42 »
Bence Ahmet moderatör olmak için ilk bulduğunu yapıştırmış. Yanlış olduğu belli olunca da kıvırmaya çalışıyor. Kusura bakmayın ama bence durum bu.
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

« Yanıtla #21 : 02 Mayıs 2015, 15:48:27 »
yazıldığı dönemde moderatörlük seçimi yokmuşki ?
bence tamamen bilgi amaçlıydı ve bilgi veren konunun warhammerle ufacıkta alakası olsa bile silinmesi iyi değil.

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1647
  • Family, Duty, Honor
« Yanıtla #22 : 02 Mayıs 2015, 16:38:33 »
Bölüm açıldığında bilgiliyim beni seçin tarzı olay oldu.
Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz...

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
« Yanıtla #23 : 02 Mayıs 2015, 16:59:42 »
Bence Ahmet moderatör olmak için ilk bulduğunu yapıştırmış. Yanlış olduğu belli olunca da kıvırmaya çalışıyor. Kusura bakmayın ama bence durum bu.
Yok be Hocam.Oyunun bir kaç ayrı (Nasıl desem.) bölümü var.İşte bu TW de geçicek olan değilmiş.Vikipediden aldım bunu doğrudur.
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

?Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.? (İnsan, 76/2-3)

?Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ?(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

« Yanıtla #24 : 02 Mayıs 2015, 17:27:53 »
Bölüm açıldığında bilgiliyim beni seçin tarzı olay oldu.
orasını bilmiyorum ama bu konuda görmedim öyle bir mesaj ondan yazdım yani.
hemde warhammer hakkında bilgi sahibi olan kişi sayısı forumda zaten çok değil bilgisi varken moderatör olmak istediyse kötü birşey istememiş ?

*

• *
  • 2314
« Yanıtla #25 : 02 Mayıs 2015, 17:32:02 »
Beyler kapatın konuyu yeniçeri adlı arkadaşla konuştum ben özelden zaten tatlı bitti olay.
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

?Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.? (İnsan, 76/2-3)

?Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ?(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
« Yanıtla #26 : 02 Mayıs 2015, 20:02:45 »
Ben yanlış anlamışım sanırım. Kusura bakmayın gençler.
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

*

• *
  • 2314
« Yanıtla #27 : 02 Mayıs 2015, 21:26:19 »
Estafirullah hocam ne demek.