5 Adet Total War: ROME II - Emperor Edition Hediye Ediyoruz

• 22 Yanıt
  • 2017 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12462
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

Total War Türkiye'nin değerli oyuncu dostları, Total War Attila çıkana kadar 10 adet Total War Rome II (kutulu) hediye edeceğiz. İlk 5 oyunun sahibi talihli kişiler bu hafta belli olacak.

Aral'ın sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz bu faaliyettin sonucunda Rome II kazanacak talihlilerden biri siz olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek bir şey var, çok basit, aşağıdaki sorumuza yorum atarak cevap vermeniz:

Eğer bir ordu kumandanı olsaydınız savaş alanından nasıl bir strateji uygulardınız?

Not: Cevaplar buradan değil, Facebook sayfasından verilmeli

https://www.facebook.com/TotalWarTurkiye/photos/a.308056152570915.70877.118136254896240/847063798670145/?type=1&theater

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12462
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Ynt: 5 Adet Total War: ROME II - Emperor Edition Hediye Ediyoruz
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2015, 22:31:11 »
Son 1 saat

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12462
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2015, 08:00:45 »
Kazananlar:

Yakup Aslanboğa
Berk Yıldırım
Mehmet Tiryaki
Kasım Parmaksız
Azerhan Senemoglu

Lütfen Facebook sayfamıza özel mesaj ile

ad soyad (zaten var :), 1 adet telefon numarası ve kargo alabileceğiniz bir adresi iletiniz.

*

Çevrimdışı ikooo123

• **
  • 534
  • Gerekirse vatan için ölmek işte o vakit ölürüz.
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2015, 10:28:21 »
Kazananlar'ı tebrik ediyorum facebook sayfasında engelli olmasaydık katılcaktık  tebessum* umarım bidaha forum üzerinde yapılır.
İttihat ve Terakki-Selanikli

« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2015, 14:52:46 »
Kazananlar neye göre kazandı? (Sitem etmiyorum, ölçütü merak ettim) Çünkü çok uzun yazan da var (misal benim gibi) , çok kısa yazan da var. Çok uzun yazıp mantıklı olan bir arkadaş da gördüm, bu kesin kazanır diyordum, kazanamamış.
Ama bakıyorum kazananlar genelde kısa ve detaya girmeden yazmışlar. Şundan soruyorum, belli bir ölçütü vardı da onu mu yakalayamadık, onu belirtirseniz bir dahaki sefere onu aklımızda bulundurarak yazarız.

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2015, 15:06:06 »
Buğraya katılıyorum , akıcı bir şekilde yazmayıp kazananlarda var.Yanlış anlaşılmasın , alsamda zaten oyunu kendime almayacaktım.Bu arada kod olarak verirseniz daha güzel olmaz mı ? Kutusuydu falan sipariş et bekle vs.vs direk kod olsa daha güzel olur  tebessum*

Ve bana kalırsa , yarışmalar forum üzerinden yapılmalı artık.Hatta böyle form gibi birşey tasarlanabilir.
dizel

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2015, 16:02:32 »
Sanmıyorum sadece forum üzerinden olacağını çünkü Talha abinin Yabgu diye bir grubu var belki onlara da dağıtıyordur.
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

“Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.” (İnsan, 76/2-3)

“Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ”(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2015, 17:20:54 »
oraya yanıt yazanların arasında kura çekilmiyomuydu ?

*

Çevrimdışı BarbarionRome

• 1987
  • lanetullahi aleyhim
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2015, 17:22:34 »
 Beyler Nası Dağıtıldığını Yada Seçilenlerin Nasıl Seçildiğini Bilmiyorum Ama Bir Usulsüzlük Olacağına İhtimal Vermem  tebessum*

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12462
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2015, 19:17:41 »
Öncelikle şahsi bir grubumdan hediye ettiğim rant hediyeleri değil bunlar. Total War Türkiye'nin kendi profilinden yürütülen bir faaliyet.

İkinci olarak çekiliş ile yapılıyor. Zaten faaliyette "en uzun, detaylı yazan.." diye bir kıstas yok.

Üçüncü olarak birazdan ikinci faaliyet başlayacak kaçırmayın.