(Yeni) 5 Adet Total War: ROME II - Emperor Edition Hediye Ediyoruz

• 14 Yanıt
  • 1445 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12437
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

Yeni faaliyet! Yeni Soru! Yeni Cevaplar!
Aral'ın sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz bu faaliyettin sonucunda Rome II kazanacak talihlilerden biri siz olabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Aşağıda sorulan soruya cevap niteliğinde yorum atmanız yeterli.

Diyelim ki devletin padişahı/kralı öldü, siz de veliaht idiniz, bu vaka üzerine devletin başına siz geçtiniz. Yapacağınız ilk iş ne olurdu?

Örnek cevaplar:

"İlk olarak ziyafet verirdim", "yabancı ülkelere seyehat ederdim" vs.

Not: Tabi cevapları Facebook'tan yazmalısınız.

Link: https://www.facebook.com/TotalWarTurkiye/photos/a.308056152570915.70877.118136254896240/850783254964866/?type=1&theater

*

Çevrimdışı qli_61

• **
  • 199
Ağabeyimin facebook hesabından katıldım  pacoz*

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
  • Peace and justice are two sides of the same coin.
Rezerv
My philosophy — inclusive and pluralist Islam, dedicated to service to human beings from every faith — is antithetical to armed rebellion.

Ya tutarsa ehi*

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1643
  • Family, Duty, Honor
Ne kadar süre var :D farklı face hesaplarından yazabilirmiyiz :D ben de 3 tane var.  pff*
Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz...

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
Bence yasaktır.Haksızlık oda bir tür.

dizel

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1643
  • Family, Duty, Honor
Dalga geçtim :D
Kuzenlere filan duyurmak lazım onlara çıkarsa bana verirler :D
Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz...

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2337
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
Bazı dlc lerim eksik ama aç gözlülüğe gerek yok. Bunun yerine Attila verme gibi bir olay varmı?
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı qli_61

• **
  • 199
Büyük ihtimal 17'sindeki sürpriz ATW çıktığı ilk günden bir gol de Talha abi atar  kah*

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1643
  • Family, Duty, Honor
Sıradaki faaliyet forumda yapılsa çok daha iyi olur.Foruma üye olan katkısı olan arkadaşların faydalanması daha iyi.Oyuna sahip olanların sayısı arttıkça bölümlerde yavaş yavaş canlanır.Diğer türlü forumla alakası olmayan insanlar katılıyor.Hadi oyunu alınca foruma katılan varsa bir şey diyemem tabii ama zannetmiyorum.Yine de tavsiyemin düşünülmesini istiyorum.En azından sadece forum arası da küçük faaliyetler yapabilirsiniz.