Total War Attila'nın İnceleme Puanları Belli Oldu

• 28 Yanıt
  • 5541 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12528
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2015, 17:36:15 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
Ynt: Total War Attila'nın İnceleme Puanları Belli Oldu
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2015, 17:42:29 »
Yeni ozellikler cok gec ve yavas geliyor bazı mercihler bu yuzden dusuk puan vermis olabilir. Birde biseyden korkuyorum gelisen oyun motorlari yuzunden yakin zamanda total war serisinin oyun motorunun daha da gelisip sistem gereksinimlerinin artmasi korkutuyor beni 2-3 sene icin de hemde  agla*

« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2015, 18:02:18 »
Oyunların geliştirilebilir olması bu tarz oyunların en büyük avantajı. umarım verilen puanların hakkını verecek bir oyunla karşılaşırız. beklentinin altında kalsa bile bir iki ay sonra oyun beklenilen seviyeye gelebilir. henüz oyunu almayanlar verilen puanlardan çok oynayacak olanların yorumları ile oyunu alması daha iyi olur.

« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2015, 18:10:45 »
iyi bakalım,daha bir sürü yama gelir

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
« Yanıtla #4 : 12 Şubat 2015, 18:23:51 »
Puanlar beklediğim değil.Diğerlerine pak bakmadım açıkcası IGN 81 vermiş yanii , muhteşem değilmiş  tebessum*
dizel

*

Çevrimdışı WhiteJAWS

• 50
  • Veni, vidi, vici... "Geldim, gördüm, yendim..."
    • DivXPlanet
« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2015, 18:56:25 »
80'in üstünde gelmiş çoğunlukla hadi bakalım geçen oyun gibi bozuk bozuk ve yarım yamalak birşey çıkmaz inşallah...

Bu seferde yarım yamalak çıkarsa sonraki oyun çıkıp üstüne 1 yıl geçtikten sonra yılbaşında steam'den %75 indirime girdiğinde alırım,
yok güzel yaptılarsa tabii ki DVD'li versiyonunu alırım, malum arşiv hastalığı var, hem aynı parayı verecen hemde netten 20 küsür gb ne diye indireyim ki
tak DVD'yi kur, oynamaya başla...  tbr*
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2015, 18:57:22 Gönderen: WhiteJAWS »

« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2015, 19:05:56 »
10 15 tane patch çıkacağını düşünmüyorum, aynı oyunun üzerine oyun yaptılar sonuçta. Aksi halde kendilerini sorgulamaları gerekir

« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2015, 19:06:38 »
Destructoid gg wp

« Yanıtla #8 : 12 Şubat 2015, 21:52:44 »
gamespot,eurogamer italya ve destructoid in bu kadar düşük vermesi gerçekten merak konusu ama bu oyunun kötü olduğu anlamına gelmez.en önemlisi metacritic ortalaması ve biz oyuncuların ortak görüşü
NOT:Talha abi ilk bakış videosu çekmeyi bıraktın mı? çekmeyi planladığın diğer ilk bakış videosunu veya videolarını oyun çıktıktan sonra mı çekeceksin ve en kısa zamanda bu siteden de bir inceleme yapmanızı bekliyorum

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
« Yanıtla #9 : 12 Şubat 2015, 23:45:58 »
Oyunun grafiklerine yükleneceklerine stabil çalışmasına ve daha derinlik katacak diplomatik vs. detaylara yüklenseler çok değişecek işin rengi.
Şu paradox oyunlarına baksalar biraz, çok değil ha biraz :)

Si Vis Paces Pare Bellum