Total War Attila'nın İnceleme Puanları Belli Oldu

• 28 Yanıt
  • 5610 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
Ynt: Total War Attila'nın İnceleme Puanları Belli Oldu
« Yanıtla #10 : 13 Şubat 2015, 09:07:21 »
Oyunun grafiklerine yükleneceklerine stabil çalışmasına ve daha derinlik katacak diplomatik vs. detaylara yüklenseler çok değişecek işin rengi.
Şu paradox oyunlarına baksalar biraz, çok değil ha biraz :)

Aynen olmasi gereken

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #11 : 13 Şubat 2015, 12:02:04 »
benim anlamadığım bu gamespot falan 70-80 arası vermiş.bunlar rome 2 emperor edition a kaç veriyor?40 falan mı  huh* bu güne kadar izlediğim videolarda gördüğüm kadarıyla oyunda 2-3 tane ciddi yenilik var.oyunda  eksik olarak gördüğümüz hemen hemen herşey geri gelmiş gibi.oyun bi 90 olmasa bile en azından bi 85 ediyor gibi gözüküyor.gene oynamadan anlayamayacağız gibi.Destructoid 65 vermiş.65 nedir neye göre vermişler harbiden merak ettim.siteye girdim ingilizce çok yok bende fakat bi bakayım rome 2 ya ne vermişler diye 75 vermişler  kah* ben şu son haline bile max 75 veriyorum.ilk hali olsa olsa 55 falan olur.hele gamespot rome 2 ye 80 vermiş buna 70.rome 2 nin ilk hali attilanın demosuna bile yaklaşamaz.bu puanları verenler oyunu oynamıyor bence.göz kararı puan sallıyorlar.tamam önceki oyunda hepimizi çok pis kandırdılar fakat.sizin bu oyunu oynayıp karar vermeniz gerekmiyor mu  dov* puanlara aldanmayın derim.ne yükseğine ne düşüğüne videolar var izleyin ona göre alın.dediğim gibi videolarda gördüğüm kadarıyla bir 85 eder gibi duruyor.bu oyun diğeri kadar olmasa da gene patchlenir.patchsiz oyun mu kaldı  kah*

*

Çevrimdışı hunnic

• **
  • 174
« Yanıtla #12 : 13 Şubat 2015, 14:23:12 »
Crusader Kings 2 deki diplomasi entrika ve devlet yönetimi total war oyunlarında olsa tadından yenmez. tebessum*
I5 4690 3500 mhz
8*2 dual cl10 ram
zotax gtx970 amp extrm edition
240 840 evo samsung ssd
2 tb hardisk
27" ips philips monitör

*

Çevrimdışı Emir-el Muminin

• 66
  • Savaşı zenginler çıkarır, yoksullar ölür. -Sɑrtre
« Yanıtla #13 : 13 Şubat 2015, 19:57:48 »
Fatihin uğruna Şahi toplarını döktürdüğü İstanbul surlarını,kapıya gelerek meşgalelerle geçilmesi gibi saçmalık ötesi bir durumdan dolayı 70 in üzerine çıkması mucize....

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #14 : 14 Şubat 2015, 01:40:09 »
Fatihin uğruna Şahi toplarını döktürdüğü İstanbul surlarını,kapıya gelerek meşgalelerle geçilmesi gibi saçmalık ötesi bir durumdan dolayı 70 in üzerine çıkması mucize....
valla ben daha hiçbir video en az 5 tur kuşatmadan öyle meşalelerle alanını görmedim.baya duvarlar zarar gördükten sonra alabiliyorlar.o da içeride garnizon ordusu var sadece.öyle full orduya karşı meşale falan yalan dolan biraz zor alır  kah* en nihayetinde oyun bu bi yerde alalım yani.ama dediğim gibi baya kuşatmak gerekiyor.çok sağlam savunması var gibi gözüktü videolarda.

*

• 66
« Yanıtla #15 : 14 Şubat 2015, 12:06:44 »
valla ben daha hiçbir video en az 5 tur kuşatmadan öyle meşalelerle alanını görmedim.baya duvarlar zarar gördükten sonra alabiliyorlar.o da içeride garnizon ordusu var sadece.öyle full orduya karşı meşale falan yalan dolan biraz zor alır  kah* en nihayetinde oyun bu bi yerde alalım yani.ama dediğim gibi baya kuşatmak gerekiyor.çok sağlam savunması var gibi gözüktü videolarda.

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #16 : 14 Şubat 2015, 16:50:43 »
yani diyonki fatih sultan mehmet istanbulu bu videodaki gibi 5e1 oranında bir oranla kuşattı anca alabildi bu adam nasıl alıyor srn* istanbulu bu kadar kişiyle tarihte savunsalardı fatihten önce herkes alırdı  kah* tarihle oyun burda ayrılıyor işte.normalde istanbulda bu kadar az adamın olması saçma.istanbul sadece surlar sayesinde savunulmadı.ben başka bir adamı 1 full orduyla savunurken gördüm adam çatır çatır 2 full orduyu yendi.savunana göre değişir.istanbulda sıkıntı yok biraz daha abartılsa zaten oyunun tadı kaçar.5e1 oran var allah aşkına nolcaktı.surlar ayaklanıp adamlarımı ezecekti  kah*.dikkat edersen istanbulun surlarını da zayıflatmış.kuşatma ekranında dikkatli bak.direk surlar sağlamken dalmamış.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2015, 16:52:59 Gönderen: J4 »

*

• 66
« Yanıtla #17 : 14 Şubat 2015, 17:00:24 »
yani diyonki fatih sultan mehmet istanbulu bu videodaki gibi 5e1 oranında bir oranla kuşattı anca alabildi bu adam nasıl alıyor srn* istanbulu bu kadar kişiyle tarihte savunsalardı fatihten önce herkes alırdı  kah* tarihle oyun burda ayrılıyor işte.normalde istanbulda bu kadar az adamın olması saçma.istanbul sadece surlar sayesinde savunulmadı.ben başka bir adamı 1 full orduyla savunurken gördüm adam çatır çatır 2 full orduyu yendi.savunana göre değişir.istanbulda sıkıntı yok biraz daha abartılsa zaten oyunun tadı kaçar.5e1 oran var allah aşkına nolcaktı.surlar ayaklanıp adamlarımı ezecekti  kah*.dikkat edersen istanbulun surlarını da zayıflatmış.kuşatma ekranında dikkatli bak.direk surlar sağlamken dalmamış.
Yahu güzel kardeşim,Ben de biliyorum herhalde oyun olduğunu,Benim demeye çalıştığım Bu kadarda basit geçilebilirliğinin saçma olması.
Oyun gerçeği yansıtmalı,En azından bu kadar önemli surların kapıya gelerek basit meşalelerle geçilebilirliği saçma,Medieval 2 deki gibi koçbaşı olsa en azında ona bile razıyım...

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #18 : 14 Şubat 2015, 17:10:38 »
Yahu güzel kardeşim,Ben de biliyorum herhalde oyun olduğunu,Benim demeye çalıştığım Bu kadarda basit geçilebilirliğinin saçma olması.
Oyun gerçeği yansıtmalı,En azından bu kadar önemli surların kapıya gelerek basit meşalelerle geçilebilirliği saçma,Medieval 2 deki gibi koçbaşı olsa en azında ona bile razıyım...
o da CA nın öküzlüğü işte.fazla kasmamak için mi yaptılar anlamadım.en azından dediğin gibi koçbaşıyla falan yıkıp girebilmek lazım.bu çok basite kaçmış.

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• 1813
  • Time is the best teacher but it kills all students
« Yanıtla #19 : 14 Şubat 2015, 17:17:54 »
Eğer adam kuşatmayı 1 tur sürdürseydi hem surlar hasar alacak hemde koçbaşı ile saldıracaktı. Yani siz oynarken yapmanız gereken 1 tur beklemek pff* pff*