Total war Atilla trainer +17

• 39 Yanıt
  • 31097 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total war Atilla trainer +17
« Yanıtla #10 : 06 Mart 2015, 17:12:27 »
aynı siteden trainerin güncel halini indirirmelisin  tbr*

« Yanıtla #11 : 07 Mart 2015, 10:48:43 »
arkadaşlar burdan güncelini indirin http://mrantifun.net/index.php?threads/total-war-attila-trainer.3411/ "Total War Attila V1.1.0 Build 4884 Trainer +17 M" indireceksiniz

« Yanıtla #12 : 07 Mart 2015, 16:55:52 »
arkadaşlar burdan güncelini indirin http://mrantifun.net/index.php?threads/total-war-attila-trainer.3411/ "Total War Attila V1.1.0 Build 4884 Trainer +17 M" indireceksiniz

İnmiyor kardeşim error veriyor

« Yanıtla #13 : 07 Mart 2015, 18:25:28 »
aynı siteden trainerin güncel halini indirirmelisin  tbr*
Eyvallah kardeşim...

« Yanıtla #14 : 07 Mart 2015, 18:26:19 »
Kardeş üye ol foruma öyle indir...

« Yanıtla #15 : 07 Mart 2015, 20:50:13 »
kardeşim siteye üye ol öyle indir

« Yanıtla #16 : 13 Mart 2015, 17:40:05 »
Trainer bende çalışmıyor arkadaşlar sizde çalıştımı ? yeni trainer sürümünü indirdim eskiside yeniside aynı şekilde. Yeni dlc yi falanda yüklemedim. F2 tuşu aktif olmuyor. F1 den başlarak diğerlerine sıra sıra tik(active) koyabiliyorum ancak F2'ye tik konulmuyor. Ayrıca diğerleride oyun içinde etkisini göstermiyor. Yani Trainer çalışmıyor. Ne yapmam gerek sadece bendemi böyle. Yönetici olarakta çalıştırıorum. Oyunun kurulu olduğu klasöre atıpta çalıştırıorum ama hiç fark olmuo hep aynı. Trainer çalışmıyor.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2015, 17:41:56 Gönderen: avsaaaaa »
"Türk’ler Çinli kadınlarla, Moğol kadınlarla, Tunguz kadınlarla, Mançu soylu kadınlarla, daha sonra Arap, Acem ve Rum kadınlarla evlenip çocuk peydahlamasalardı şu koca dünyada Türk’leri yenecek ve Türk’ leri ezip geçecek, kurdukları devletleri yıkıp ortadan kaldırmaya hiç bir milletin gücü yetmezdi. Hatta ben bile hiçbir şey yapamazdım Türk’lere der ve devam eder. Ama onlar hep yabancı kadınlar alarak, o kadınlardan kanları bozuk evlatlar peydahlayarak kendi kanlarını bozdular, bozuluncada dirlik ve birlikleri bozuldu. Devletleri yıkıldı, tüm Türk’ ler çığıl çığıl dağılıp yurtlarından oldular"
 - CENGİZ HAN - Dost acı söyler :)

*

Çevrimdışı ParisLi

• 23
  • Takıl Bana Hayatını Yaşa..
« Yanıtla #17 : 13 Mart 2015, 17:43:11 »
hile bu oyunda bana çok zevksiz gelir.

« Yanıtla #18 : 13 Mart 2015, 17:44:27 »
Trainer bende çalışmıyor arkadaşlar sizde çalıştımı ? yeni trainer sürümünü indirdim eskiside yeniside aynı şekilde. Yeni dlc yi falanda yüklemedim. F2 tuşu aktif olmuyor. F1 den başlarak diğerlerine sıra sıra tik(active) koyabiliyorum ancak F2'ye tik konulmuyor. Ayrıca diğerleride oyun içinde etkisini göstermiyor. Yani Trainer çalışmıyor. Ne yapmam gerek sadece bendemi böyle. Yönetici olarakta çalıştırıorum. Oyunun kurulu olduğu klasöre atıpta çalıştırıorum ama hiç fark olmuo hep aynı. Trainer çalışmıyor.
oyunu aç f1 bas sonra f2 bas biraz bekle çünkü f2 biraz bekledikten sonra (yaklaşık 5-6 sn) aktif oluyor sonra diğerlerine geç  tbr*

« Yanıtla #19 : 16 Mart 2015, 18:02:32 »
Malesef trainer çalışmıyor. F1 bastıktan sonra F2 ye bassamda F2 aktif olmuyor. 5-6 sn değil 2dk 120 sn bekliorum kaç kere ama asla tepki yok! diğerleri aktif oluyor ama F2 olmuyor. Oyundada diğerlerinin hiç bir etkisi olmuyor. Buna nasıl çözüm bulacağız. Neden trainer çalışmıyor?
"Türk’ler Çinli kadınlarla, Moğol kadınlarla, Tunguz kadınlarla, Mançu soylu kadınlarla, daha sonra Arap, Acem ve Rum kadınlarla evlenip çocuk peydahlamasalardı şu koca dünyada Türk’leri yenecek ve Türk’ leri ezip geçecek, kurdukları devletleri yıkıp ortadan kaldırmaya hiç bir milletin gücü yetmezdi. Hatta ben bile hiçbir şey yapamazdım Türk’lere der ve devam eder. Ama onlar hep yabancı kadınlar alarak, o kadınlardan kanları bozuk evlatlar peydahlayarak kendi kanlarını bozdular, bozuluncada dirlik ve birlikleri bozuldu. Devletleri yıkıldı, tüm Türk’ ler çığıl çığıl dağılıp yurtlarından oldular"
 - CENGİZ HAN - Dost acı söyler :)