Total War Attila'nın Yamaları Hakkında Konuşuyoruz (2. Yama üstüne Hotfix Geldi)

• 34 Yanıt
  • 9397 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Değerli arkadaşlar, bu konuda şu an yaşadığınız sıkıntıları dile getirin. Ama her açıdan ne problem görmüşseniz konuşalım. Ayrıca yeni yama bilgilerini de burada duyurup toplayacağız. Aynı Rome II'de olduğu gibi.

İlk yama yarın geliyor. Zaten DLC'de çıkacak. Oyunun ilk sürümüyle ilk yaması arasındaki farkları ve yeni yama ile açığa çıkan sıkıntıları da burada topluyor olacağız.

Şimdi ilk yamada yapılacak değişiklikleri buraya ekliyorum.

1. Yama İle Yapılacak değişiklikler

Spoiler
[close]

2. yama da geldi
Spoiler
[close]
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2015, 20:07:43 Gönderen: * Halife * »

benim şuan yaşadığım tek sıkıntı oyunum orjınal olmasına ragmen oyuna gırdığımde 2-3 turn sonra hata verıp kapanması. Bu yamayla umarım bu problemı ortadan kaldırırlar.

ayni sorun bende de var cok sikinti veren bir durum ... yarin ki yama  ile sorun olmaz... o kadar para verdik sonucta  srn*
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2015, 17:55:50 Gönderen: nurettin han »

sadece tek bir sorun var oda kasması başkada hiçbir sıkıntı yok kasmalarda giderse tadından yenmez  tbr*

*

Çevrimdışı ollympus

• 254
  • Total War Türkiye
kapanıyor derken çalışmayı durdurdu hatası mı veriyor
İşlemci               : INTEL(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3.00 GHz
RAM                   : 4 GB
Ekran Kartı          : AMD Radeon R9 200 Series DX11.2 3 GB 384Bit
İşletim Sistemi     : Windows 7 - Ultimate 64 Bit

kapanmanın nedeni işlemci yada ekrn kartının ısınması bendede oluyodu temizledim hic kapanmıyo artık temiz olun biraz yardir*

yama geldimi ?

steamı açtım şu an herhangi bir indirme olmadı.

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
DLC 3 saate çıkıcak dolayısıyla patch da 3 saate çıkar.

Si Vis Paces Pare Bellum

hani nerde yarın yanlıs bilgilerle oyuncuları oyalamayalım lütfen işalah bi an once gelir