Total War Attila'nın Yamaları Hakkında Konuşuyoruz (2. Yama üstüne Hotfix Geldi)

• 34 Yanıt
  • 5982 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hani nerde yarın yanlıs bilgilerle oyuncuları oyalamayalım lütfen işalah bi an once gelir
1 hafta ertelendi forumada bildirildi yalan yanlış bilgi değil yani.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2015, 19:32:27 Gönderen: Royal Guard »

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
Araştırmak lazım, bilmeden boş boğazlık yapmamak lazım zira memleket böyle adamlarla dolu di mi ...

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=113217.0

Si Vis Paces Pare Bellum

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
2 Roma'da çok zayıf.Attila gelene kadar dağılıyorlar güçleri artmalı.Hunlarında yerleşik hayata geçirilebilmesi lazım bir tarihten sonra.
]

ben ilk başlarda uldin ile doğu romanın balkanlardaki topraklarının hepsini yaktım corinthusta makedonya kuruldu(belki daha öncede vardır bilmiyorum) sonra benim orduyu hakladılar uldin öldü charaton ile birlikte kuzeye kaçtım burdada antesliler-venedler-slavenyalılar-greuthingler bana saldırdı mecburen iskityaya kadar geri çekildim oralar boştu rahatça 8 güruha kadar çıktım attila doğdu sonra dünyaya açıldım anteslileri greuthingleri falan tamamen yaktım sonra kafkasyayı yaktım o arada sasanilerin orayı tamamen kontrol ettiklerini gördüm ve birdahaki tur savaş açtılar bende trabzonla arranın başkentini yakıp kuzeye kaçtım doğu romadan istanbulu alıp onlarla barış imzalamayı düşünüyorum sonra sasanilerin ellerinden kurtarırım batı roma tamamen kayboldu sadece iberde biraz var sanırım o kadar batı romalı ayrılıkçıkar bile batı romadan daha kuvvetli

yani hem doğu hem batı roma çok kolay yıkılıyor  bnak*

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12437
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
1. yama geldi, konu başlığını güncelledim.

Evet beyler ne tür değişimleri farkettiniz? Memnun musunuz?

hiç değişiklik yok yada ben göremedim  bnak*

Kasmalar azaldı deyin lütfen.
"Kıyasıya savaşta benim kollarım görür en büyük işi"

*

Çevrimdışı dodos

• 239
kasmalarda azalma yok  yardir* 18 fps iken şimdi 15 fps alıyorum,şaka gibi  kah*
« Son Düzenleme: 05 Mart 2015, 01:16:35 Gönderen: mehmetozan »
Gülerken göbeği oynamayan adama güvenmem.

*

Çevrimdışı estel

• *
  • 149
Bati ve dogu romaya biraz daha guclu olmalilar bence
Yamada gordugum artik daha fazla event mesaji var hos olmus ai cok tehlikeli ingiltereye istila.yaptim getlerle ama romali.asiler yendi ben. Gucten dusunce baska bir dusman viking ulusu saldirdi ve daha once ondan.aldigim.bolgeyi yagmaladi :)

daha attilayı almadım ama gördüğüm kadarıyla bu yama performans yaması değil.. daha çok oyundaki hatalar ve düzenlemeler için çıkmış bir yama.. performansa daha sonra eğileceklerdir..

ee haritada gereksiz birsürü garip animasyonlara yer verirsen olacağı bu.. rome 1 ne kadar sade ve hoş bir haritaya sahipti halbuki..