Total War Attila'nın Yamaları Hakkında Konuşuyoruz (2. Yama üstüne Hotfix Geldi)

• 34 Yanıt
  • 7623 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı brkkrsd

• 219
  • Valar Dohaeris
DLC ile 1.6 GB'lik bir yama sanırım, bakalım indiriyor şu anda.

Süt kale'nin burcundayım.
Altınovaya bulut çökmüş, pamuk gibi.
Eski günler geri gelmiyor.
Bak ki Harput yok olmasın...

öncelikle oyunun amd gaming evolved tarafından hala desteklenmediğini belirteyim. güncellemeye gelince hiçbir değişiklik yok. oyunun bana önerdiği ayarlarda 12.3 fps ortalaması onun bir düşüğünde ise 16 fps ortalaması var. güncellemeden önce de böyleydi. maalesef CA amd kullananlar için boşu boşuna bir güncelleme yayınlamış. yorumu dikkate alırsanız sevinirim

yama ile birlikde oyundan atmalar başladı.

*

Çevrimdışı dodos

• 239
öncelikle oyunun amd gaming evolved tarafından hala desteklenmediğini belirteyim. güncellemeye gelince hiçbir değişiklik yok. oyunun bana önerdiği ayarlarda 12.3 fps ortalaması onun bir düşüğünde ise 16 fps ortalaması var. güncellemeden önce de böyleydi. maalesef CA amd kullananlar için boşu boşuna bir güncelleme yayınlamış. yorumu dikkate alırsanız sevinirim
biz böyle giderse oyunu 1 yıl sonra anca oynarız  sinir* sinir* sinir* sinir*
Gülerken göbeği oynamayan adama güvenmem.

biz böyle giderse oyunu 1 yıl sonra anca oynarız  sinir* sinir* sinir* sinir*
aslında hata sırf CA nın olmayabilir yani AMD de çok boş bir şirket,ben AMD nin de hatası olduğunu düşünüyorum

Arkadaşlar dikkat ediyorum da birçok kişi atma kasma vs. şikayetlerde bulunuyor.Bence sorunu birazda pc lerinizde arayın bende ne kasma ne atma nede başka bir sorun çıkmadı şimdiye kadar.Yağ gibi akıyor maşallah toyun harika yardir* yardir*
« Son Düzenleme: 07 Mart 2015, 10:43:55 Gönderen: kskli1912 »

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
Önemli olan zaten kasmaması gereken kasalarda kasmaması değil düşük sistemlerde optimizasyonu ayarlayıp kastırmamak.
]

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12465
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Yaklaşık 900mb'lik 2. yama geldi. Ayrıca kan ile Kelt DLC'si de çıkışını yaptı.

*

Çevrimdışı hunnic

• **
  • 174
Şu başlık genel sohbete taşınsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Buraya gelipte kimse yamalar hakkında yorum yapmıyor.
I5 4690 3500 mhz
8*2 dual cl10 ram
zotax gtx970 amp extrm edition
240 840 evo samsung ssd
2 tb hardisk
27" ips philips monitör