Sasani İlletine Çözüm Bulan Var mı?

• 16 Yanıt
  • 7131 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sasani İlletine Çözüm Bulan Var mı?
« : 05 Mart 2015, 22:26:11 »
Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar.
Bir çoğumuzun çektiği sıkıntı sasaniler.Berbat bi millet Hunlarla oynarken aram düzelmişti nötr olmaya yakındı tam kendimi güçlendirmiştim adam bi savaş ilan etti resmen 80-90 birim ordularla geldiler bitirdiler.Hileli oynamak gelmiyor içimden bu sasani illetine çözüm bulan varsa bi yardımcı olabilirmi

Ynt: Sasani İlletine Çözüm Bulan Var mı?
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2015, 23:53:42 »
Tavsiyem doğudan uzakdur. batı taraflarında takıl. sana ulaşamayacakları yerde ol. Başka yapabileceğin bir şeyde doğu roma ile askeri ittifak kur.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2015, 00:48:58 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı ollympus

• 254
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2015, 10:36:53 »
uzak dur bencede veya samimi olmaya çalış anlaşma falan yap, durdurulamıyorlar.
İşlemci               : INTEL(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3.00 GHz
RAM                   : 4 GB
Ekran Kartı          : AMD Radeon R9 200 Series DX11.2 3 GB 384Bit
İşletim Sistemi     : Windows 7 - Ultimate 64 Bit

« Yanıtla #3 : 06 Mart 2015, 11:16:39 »
Bende hunlarla oynarken savaştim onlarla ama be illeti ki bu zorlamiyor hiç sasaniler gerçi ben alismak için normal de oynadim sen nasıl oynuyon bilemicem simdide cok zorda batı roma açtım::)

« Yanıtla #4 : 06 Mart 2015, 18:40:52 »
yani diyosunuzki aç hileyi gir sasaniyi bitir hileyi kapat devam et :D

*

Çevrimdışı yehyeh321

• 252
  • I am not in danger, I AM the danger.
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2015, 21:45:44 »
bu yazdığımı iyi okuyun bir mağdur aynı zamanda bir galip konuşuyor şimdi beyler sasanileri zor modda bile çok rahat yenersiniz ama sadece bunları hunlar için söylüyorum şimdi aranızı hiç düzeltmeyin direk siz savaş açın yanınıza romayı alın roma mal gibi saldırcak adamlara muhtemelen  sizde gerilla taktiği ile harcore bir vurkaç(backdoor)taktiği yapın sakın müttefiklerle zaman harcamayın ve her seferinde aynı eyalete saldırmaya çalışın müttefikleriyle zaman harcamayın ayrıca aksumdu sanırım ismi oraylada ittifak kurun askeri ittisafk yapın orda güclü bir imparatorluk kuruyolar onlar çok hızlı büyüyen bir devlet aksum dediklimi iyi okuyun sizde galib olun sorunuz olursa özel mesaj atsın

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2015, 22:13:19 »
Sasanilere bulaşacaksan çok beklemeyeceksin ileri zamanlarda güçleniyorlar.Hunlarla 3 kabileyi aynı yerde gezdirirsen sorun olmaz.
]

*

Çevrimdışı ollympus

• 254
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2015, 10:12:41 »
aynı anda da gezince rekabet olayı oluyor
İşlemci               : INTEL(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3.00 GHz
RAM                   : 4 GB
Ekran Kartı          : AMD Radeon R9 200 Series DX11.2 3 GB 384Bit
İşletim Sistemi     : Windows 7 - Ultimate 64 Bit

*

Çevrimdışı bosman97

• **
  • 153
  • Devlet-i Aliyye-i Osmâniyye
« Yanıtla #8 : 07 Mart 2015, 21:21:13 »
Hasımlık ortaya çıkıyor en büyük sorun

« Yanıtla #9 : 21 Mart 2015, 14:29:31 »
Sasaniler bu oyunun İtalyanları defansları çok iyi birimleri mevcut gaza gelip dalarsanız 10 dakika dahi sürmez savaş  tebessum*...O yüzden kendinize saldırtın kampanya haritasında size saldırmalarını sağlayın savaşı kendiniz oynayın ve savunun şehirleri savunmak zaten kolay sasanilere karşı tbr* Sasanileri sasanilerin silahı olan savunmayla vurabilirsiniz...Durum böyle olduğu için Ordunuzu da savunmaya yönelik kurun bol okçu antisüvari ve mancınıktan oluşturun mancınık olmazsa olmaz hele bir de alevli top attığında immortallar eriyor daha yarı yolda beyaz bayrak çeken birimler görürsünüz !!! Bazısı çok agresif arkadaş sasaniler neresi savunmacı diyecektir devletin politikası saldırgan olabilir ama ordusunu kuvvetli kılan armoru ve savunması yüksek birimleri...
Autocad Archicad Lumion Total War 18 saat bilgisayar :D