Hangi ülkeyi önerirsiniz?

• 20 Yanıt
  • 3197 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2332
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
Ynt: Hangi ülkeyi önerirsiniz?
« Yanıtla #10 : 15 Nisan 2015, 22:12:37 »
 Şöyle bir sorun oluyor kimi alırsam alayım. Hangi Ülkeyi seçsem belirli bir Kampanya üzerindeki ilerlemem esnasında aniden oyun donuyor ve yanıt vermeme hatası çıkıyor. Radious mod kurulu acaba ondan mı? Radious u olupta böyle hatalar alanlar var mı? Birde hatayı nasıl düzeltebilirim?
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

« Yanıtla #11 : 26 Kasım 2015, 20:18:51 »
ben genelde göçebe devletleri seviyorum atlı okçularla kıstırıp orduyu yok ediyorum oynaması çok zevkli piyade ordularında romada çok taktik yok bence düz götür piyadeleri iş bitiyo mısır da zevkli bence ama asil iskitlerden vazgeçmem :) roksolonlarla bi denicem onları pek fazla oynamadım asil iskitlerde strateji arıyosan ben 4 ordu kurdum siraklar ve katioratlar ve kimmerya yı bitirdim 4 ordu doğudan 4 ordu batıdan yardırdım baktriyayı bitirdim sonra oyunu bırakmak zorunda kalmıştım öküz gibi güçlenmiştim çok manyak oluyo zaten

« Yanıtla #12 : 26 Kasım 2015, 20:39:22 »
ben genelde göçebe devletleri seviyorum atlı okçularla kıstırıp orduyu yok ediyorum oynaması çok zevkli piyade ordularında romada çok taktik yok bence düz götür piyadeleri iş bitiyo mısır da zevkli bence ama asil iskitlerden vazgeçmem :) roksolonlarla bi denicem onları pek fazla oynamadım asil iskitlerde strateji arıyosan ben 4 ordu kurdum siraklar ve katioratlar ve kimmerya yı bitirdim 4 ordu doğudan 4 ordu batıdan yardırdım baktriyayı bitirdim sonra oyunu bırakmak zorunda kalmıştım öküz gibi güçlenmiştim çok manyak oluyo zaten

Bende atlı okçu severim ama kuzeydeki göçebe kavimler yerine Parthiayı tercih ederim. Kültür-mutluluk sorunu daha az oluyor. Hemde ekonomi göçebelerden katkat daha iyi oluyor.
All Warfare İs Based On Deception.

*

Çevrimdışı atropaten

• *
  • 760
  • Yeniden birleşmeliyiz
« Yanıtla #13 : 26 Kasım 2015, 22:24:13 »
Ben olsaydim Atropatene ile oynardim. nedeni belli :) 

*

Çevrimdışı YIITRL

• *
  • 36
  • Wolfsrudel
« Yanıtla #14 : 15 Ekim 2016, 03:14:45 »
Cermen al indir baltayı Romalının kafasına..

« Yanıtla #15 : 15 Ekim 2016, 10:26:48 »
Kardeş o imzandaki resim bana ait. Telif hakkım var lütfen değiştir :D
All Warfare İs Based On Deception.

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2332
« Yanıtla #16 : 15 Ekim 2016, 18:20:34 »
Şu an Ak Türklerle oynuyorum. İyi gidiyor. Sınavlar için ara vericem. Sonrasında Doğu Roma - Sakson yada Frenkler ile oynamak istiyorum. Gidişata göre bakıcam. Şu ana kampanya 'ya keşke diğer kampanyalar 'da olduğu gibi Ulus olma özelliği verilseydi. Frenkler ile Frenk krallığı yada Get veya Danlar ile Viking Krallığı gibi. Çok daha oynanabilir olabilirdi oyun.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı YIITRL

• *
  • 36
  • Wolfsrudel
« Yanıtla #17 : 15 Ekim 2016, 18:58:29 »
Kardeş o imzandaki resim bana ait. Telif hakkım var lütfen değiştir :D

benim üyelik daha eskiymiş otomatik olarak düştü telif hakkın  yardir* yardir*

*

Çevrimdışı YIITRL

• *
  • 36
  • Wolfsrudel
« Yanıtla #18 : 15 Ekim 2016, 19:00:48 »
Şöyle bir sorun oluyor kimi alırsam alayım. Hangi Ülkeyi seçsem belirli bir Kampanya üzerindeki ilerlemem esnasında aniden oyun donuyor ve yanıt vermeme hatası çıkıyor. Radious mod kurulu acaba ondan mı? Radious u olupta böyle hatalar alanlar var mı? Birde hatayı nasıl düzeltebilirim?

Belki mod ve oyun versiyonu tutmuyordur? eski kalmışsa bazen saçmalayabiliyor sanırım o şekilde modlar..

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2332
« Yanıtla #19 : 15 Ekim 2016, 23:16:10 »
Aynen modları kaldırınca oyundan atmalar çok nadir olmaya başladı. Büyük ihtimalle de o atmalar Rome 2 'nin kendi teknik sorunlarından.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin