Doğu roma ile en zor seviyede oyunu bitirmek çok kolay

• 33 Yanıt
  • 9715 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
Re: Doğu roma ile en zor seviyede oyunu bitirmek çok kolay
« Yanıtla #10 : 30 Nisan 2015, 14:45:48 »
Helaller olsun.
dizel

*

Çevrimdışı yehyeh321

• 252
  • I am not in danger, I AM the danger.
Ynt: Doğu roma ile en zor seviyede oyunu bitirmek çok kolay
« Yanıtla #11 : 30 Nisan 2015, 15:54:54 »
okadar şehir kaybettikten sonra ekonomi tavan yapmasına rağmen oyunu toparlamak çok zor çok aşırı zor.ben komple toparkları kaybettim.. yıllık gelirim 80k idi ama şehir yok her şehirde isyancılar vardı asker yetiştirmeme müsade etmiyorlardı. zırhlı lejyoneri araştırdıktan sonra süre 1 tura indikteb sonra gezgin ordularımla çökmüş batıya son darbeyide ben vurarak italyayı aldım ve yavaştan yayılmaya çalışıyorum.. oyun acayip zevk veriyo.. tek sıkıntı max ordu sayısı
Sen Hack&slash oyunlarında bir dungeona girdiğinde bir chest açarsın itemini alır çıkarsın ama o dungeona günde 100 200 kere girip aynı itemi alırsan bunun hileden farkı kaymaz bu dediğim bu taktiğin bir değişik versiyonu

« Yanıtla #12 : 30 Nisan 2015, 17:34:50 »
yeyeh kardeşim bir oyuna gir ve dediğimi yap 20 tur boyunca ve ardından tekrar genişlemeye başla zaten 20 -30 turda seni talan ederler ama en azından 8 lejyon u besleyecek ekonımin olur ben oyunu kazanırsın demiyorum 8 lejyon ile oyunu çevirmek çok zor hızlı bir şekilde imperium kazanıp 12 lejyon yapman lazım oyun uzadıkça uzar

« Yanıtla #13 : 30 Nisan 2015, 17:36:47 »
kaçgündür paylaştım bunu deneyen olmadımı daha ?

« Yanıtla #14 : 30 Nisan 2015, 17:57:06 »
İki günde kampanya bitmiyor

*

Çevrimdışı yehyeh321

• 252
  • I am not in danger, I AM the danger.
« Yanıtla #15 : 30 Nisan 2015, 18:53:22 »
Yaptığı hile değil strateji ve kimsenin daha önce denediğini duymadım gayet güzel tbr*
yabancı forumlarda biraz vakit geçir bu ve bu tür taktikler çok var twt forumu gibide değiller forumlar çok canlı bir konu başlat 1 dakikada  5 6 kişi cevap verir

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • **
  • 11260
« Yanıtla #16 : 30 Nisan 2015, 19:16:39 »
yabancı forumlarda biraz vakit geçir bu ve bu tür taktikler çok var twt forumu gibide değiller forumlar çok canlı bir konu başlat 1 dakikada  5 6 kişi cevap verir
B tür taktiklerin paylaşılması forum adına önemli. Aynen öyle twt çok ayrı bir yer.

*

Çevrimdışı ikooo123

• **
  • 534
  • Gerekirse vatan için ölmek işte o vakit ölürüz.
« Yanıtla #17 : 30 Nisan 2015, 19:39:49 »
gereksiz.
İttihat ve Terakki-Selanikli

*

Çevrimdışı Constable

• *
  • 2742
  • (-_(-_(>_<)_-)_-)
« Yanıtla #18 : 30 Nisan 2015, 20:06:50 »
İnsan bazen normal oynamaktan sıkılıyor ve bu tür ilginç şeyler denemek istiyor. Meraklısı için güzel olmuş, emeğe saygı. Bir gün oyunu alırsam deneyebilirim.
Elveda Forum!

*

Çevrimdışı misket

• **
  • 910
« Yanıtla #19 : 30 Nisan 2015, 20:41:31 »
buna nasıl hile diyebilirler   srn*   bug değil, oyun dışından etki eden bir şey değil...    adam yazmış birinci sayfada ;
doğu roma devlet özelliklerine bak %5 yılsonu hazinedeki paradan kar yazar

buna da hile deniliyorsa  suikast, casusluk ya da zaferle sonuçlanan savaşlardan sonra karakterlere özellik vermeyin. bu da hileye giriyor o zaman   yardir*
adam, yıl sonu hazinedeki paranın %5 i kadar kazancı yükseğe çekmek için masraflarını kısıp, para biriktirmiş.  oyunda bu kadar detaya bakıpda bu çaplı bir taktiği sunduğun için çok teşekkürler @ibrahimkarsu     tbr*