TWT Total War: Attila - Mangal Mod

• 4 Yanıt
  • 1696 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
TWT Total War: Attila - Mangal Mod
« : 03 Haziran 2015, 12:59:20 »

Beyler, yavaştan en ideal ve en "sadece oyun" (default) dostu modları seçmeye başladım. Yine bir derleme yaparak eğlence hazzınızı artırmak istiyorum. Ama şu an için erken daha bir sürü yama ve DLC geleceğinden erkenden çıkarıp sizi mod güncelleme işleriyle uğraştırmak istemiyorum.

Takipte kalın.

Rome II'deki Karışık Kebab Mod için link: http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=107150.0

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
Ynt: TWT Total War: Attila - Mangal Mod
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2015, 15:16:53 »
Bir sonraki mod karışımını da imam bayıldı yapıcaksınız galiba ? pff*
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2015, 15:17:12 Gönderen: SultanAhmetPaşa »
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

?Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.? (İnsan, 76/2-3)

?Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ?(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2015, 15:36:30 »
Yemek yemeyi seviyorum, Total War'u da. İkisi bir arada süper melek*

*

Çevrimdışı Ebû Turab

• 212
  • Kudüs ağladıkça, Yahudi cüretleniyor....
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2015, 16:28:04 »
Güzel Haber. tbr*
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2015, 16:28:24 Gönderen: Ebû Turab »

« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2015, 16:13:50 »
Merhaba, öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim.Bir sorum olacak, eğer yanıt verebilirseniz sevinirim.25 Haziran 2015 'de çıkan THE LAST ROMAN PACK seferini tam ATTİLA TOTAL WAR haritasında oynamamızı sağlayabilecek bir MOD yapmak mümkün mü acaba? Tamam, tarihsel duruma göre GENERAL BELİSARİUS 'un seferlerini konu alıyor ama yarım yamalak haritalı TW oyunları da benim hiç hoşuma gitmiyor.Örneğin Constantinople şehrini kuşatıp I. Justinianos 'u devirip, tahta geçme şansımızın olmasını isterdim.Belki tarihe uymazdı ama çok daha zevkli olurdu bence.Kısaca yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler !!! ehi*