Total War: ATTILA ? The Last Roman Campaign Pack Videosu

• 10 Yanıt
  • 2576 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

The Last Roman Campaign Pack için geri sayım başladı. Total War: ATTILA?nın ilk mini campaign içeriği için son birkaç gün.

http://www.totalwar-turkiye.com/total-war-attila-the-last-roman-campaign-pack-videosu.html

*

Çevrimdışı Canakast

• *
  • 2462
  • This rose will never die..
Ynt: Total War: ATTILA ? The Last Roman Campaign Pack Videosu
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2015, 18:08:32 »
Trailer oldukça güzel olmuş. Diyaloglar çok iyi. Ama çok beklenti yüklemiyorum.

*

Çevrimdışı Ebû Turab

• 212
  • Kudüs ağladıkça, Yahudi cüretleniyor....
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2015, 18:30:43 »
Çok güzel.

« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2015, 18:34:24 »
yeni romanın doğuşu

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2015, 21:22:39 »
Harita'da İstanbul'un olmayışı çok büyük bir hata tıpkı Roma2'de ki Sparta DLC'sin de Sicilya olmayışı gibi. Onun dışında güzel olacak gibi bu tür dlc leri seviyorum.
]

« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2015, 11:02:12 »
İslam doğmadan önce Roma'nın son ihtişamlı zamanları. Gerçekten güzel bir dönem ve konu.
Roma bir günde kurulmadı.
Fransız Atasözü

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2015, 05:13:43 »
attiladaki o kargaşa yok.yani göçebelerden dolayı haritanın yarısının yakılıp yıkılmış olması meselesi yok.klasik total wara dönmüş.sakın kötü almayın hatta iyi alın.çünkü ai yer alıp geliştirmeye çalışıyor.attila bi yerden sonra harbi sıkıyordu.ai söyle yerleşeyim gelişeyim demiyordu.devamlı yak yık  bnak* ekonomi sistemi değişmiş.yani binalar değişti.artık verimlilik devamlı düşmüyor.bi tane tarihi bir olay var o zaman düşüyor sonra yükseliyor.bu yüzden istediğimiz binaları rahatça yapabiliyoruz.özellikle verimli topraklarda istediğin şekilde geliştir.çünkü gıda engel olmuyor sana.bir de artık barbar bina yapısı yok.aldığın yerleri berberler hariç direk kullanabiliyorsun.romadaki o saçma sapan atlı için farklı piyade için farklı bina sistemi de yok.şu zırhla silah binasını da birleştirseler tam olacak çok gereksiz.aslında modcu arkadaşlar yapabilirlerse bu modun haritayı genişletip attiladaki haritaya adepte etseler süper olur.çünkü ekonomi sisteminden coğrafisine kadar çok beğendim.sadece biraz daha geniş olsa iyiydi.bu göçebe sistemi eğlenceliydi fakat bize artık yerleşik eski total war tarzı lazım.eğlenceli bir dlc.tavisye ederim.özellikle eskisi gibi oynayayım ai da öyle davransın diyorsanız oynayın baya zevkli.hatta ai çok enteresan hareketler yapıp tuzağa düşürebilir sizi.ben öyle kötü bir total war oyuncusu değilim fakat ai baya yemliyor oyuncuyu.bi iki kez düştüm.bedeli ağır oldu.

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2015, 21:10:24 »
Oyunun geçtiği tarihe baktın mı ? Tabiki artık eski karmaşa olmayacak daha düzenli bir dünya var.
]

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #8 : 04 Temmuz 2015, 04:24:12 »
iyi de o tarihe gelene kadar millet etrafta avare avare dolanıp bi anda o tarihte yerleşmediler dimi  kah* o tarihe gelene kadar kavimler yavaş yavaş yerleştiler.ben attila da bunu görmüyorum.kaç tur olduğu önemsiz devamlı olarak yak yık gez modunda adamlar.bir yerde aynı dlc deki gibi yerleşip gelişmeye çalışmaları lazım.10 oyunun 10 unda da aynısı mı olur.bak radiuos moda onda düzeltmişler.haritanın yarısı yakılıp yıkılmamış.aksine yağma var fakat yakıp yıkma az seviye de bırakılmış.bence zaten yakıp yıkma işi sadece hunlarda olmalıydı.ya da kısıtlı olacaktı.neyse işin özü dlc eğlenceli ve kesinlikle haritasının genişletilmiş bir modu yapılması lazım.

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #9 : 04 Temmuz 2015, 19:56:47 »
Hunların amacı da Asya'da canımız sıkıldı hadi Roma'yı yakalım değil aslen fakat oyunda yerleşik hayata geçemiyorlar.
]