Total War Warhammer hakkında 2 soru: Ücreti ne ve Türkçe Mi?

• 21 Yanıt
  • 4138 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12447
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

Arkadaşlar,

Ücret: Steam'de 179 TL. G2A gibi sitelerde 125 TL. Türkiye'de ne kadar bilemiyoruz şu an.

Dil: Türkçe yazılı şekilde dil desteği var. Yani yazılar Türkçe, seslendirme İngilizce.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2015, 16:36:39 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• 1812
  • Time is the best teacher but it kills all students
Wowww Steam üzerinden 170 TL nedir yav?  G2A daha ucuz olsada gerçekten pahalı bir fiyat. Bu durum  bence Warhammer fanları dışında kalan ve oyunu almak konusunda kararsız olanları indirim dönemlerini beklemeye itecektir.

Edit: Şu an baktım Steam sayfasında 179 TL diyor
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2015, 16:32:00 Gönderen: NucLeaR-TR »

zaten almayı çok düşünmüyordum birde bu fiyatı görünce iyice soğudum ayrıca medieval 3 ne kadar olabilir diye de düşünmeye başladım

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
Gereksiz derecede pahalı olmuş.
]

ilk shogun haricinde tüm oyunları orjinal olarak almış biriyim fakat rome 2 deki yapay zeka sacmalıkları öde oynanın cıvkı cıkması ve sanki aa sınıf bir oyunmuş gibi (buglar ve yapay zeka) fiyatının yüksek cıkmasından dolayı yüksek oranda indirime girene kadar almayı değil korsan olarak bile oynamayı düşünmüyom. 15. 20. yamadan sonra belki
Buglardan oyun yapmışlar adınada Rome 2 demişler

Gayet ortalamanın üzerinde fiyatı olan ve kesinlikle başarılı sayılmayacak iki oyunun ardından fantazi evren oyunu 170 lira öyle mi..
Kesinlikle ve kesinlikle bu oyunu %75 indirim görmeden orijinal almam..

Sanki son yapılan iki oyun, oyuncuların genelinde çok beğenilmiş de, bu oyunda müthiş yenilikler içeriyor da böyle fiyat koyuyorlar..
Eğer bir müdahele gelmezse bir efsanenin sonuna geliyoruz gibi..

Gayet ortalamanın üzerinde fiyatı olan ve kesinlikle başarılı sayılmayacak iki oyunun ardından fantazi evren oyunu 170 lira öyle mi..
Kesinlikle ve kesinlikle bu oyunu %75 indirim görmeden orijinal almam..

Sanki son yapılan iki oyun, oyuncuların genelinde çok beğenilmiş de, bu oyunda müthiş yenilikler içeriyor da böyle fiyat koyuyorlar..
Eğer bir müdahele gelmezse bir efsanenin sonuna geliyoruz gibi..

valla bende indirimden hatırlamıyorum humble dan shogun2 medieval bide 1 2 serisi daha vardı heralde onları aldım 45 tl ye ama daha oynamadım m2tw dışında shogunu pek beğenmedim bile :)

edit:  shogun --shogun2 --medieval-- medieval2-- empiretw --rome2-- napolyontw  bunları almışım 45 tl ye :D ucuza kapattık ama oynamadım hiç birini bi işte shogun 2 indirdim oynucam third age bitsinde :)

zaten almayı çok düşünmüyordum birde bu fiyatı görünce iyice soğudum ayrıca medieval 3 ne kadar olabilir diye de düşünmeye başladım

m3tw keşke çıksada alsak valla :)
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2015, 20:33:53 Gönderen: osmancan71 »
çevrelerine uymak için kendini yontanlar tükenip giderler

*

Çevrimdışı Faramir

• **
  • 3312
  • Один народ, одна империя, один вождь
    • Ege Tanıl Blogspot
Açıkçası herkesin belirttiği gibi çok pahalı birde çıkarttığın oyunun takibini yapmak'da önemli tabi ve ne yazık ki bunu yapamayan bir firma her oyununda muhakkak bir sorun veya sıkıntı oluyor.Warhammer evreni ilgimi çekmediği için almayı düşünmüyorum açıkçası çok özel şeyler eklerler belkio zaman düşünebilirim ama gidipte Türkiye şartlarında 180 TL bu oyuna verebilecek kişi sayısı bence 3-5 kişi anca çıkar bu diyatla gelirse Türkiye'ye.
Bütün savaşlar, önce insanın zihninde kazanılır.
Jeanne D'Arc

*

Çevrimdışı peymane

• 1620
  • Belki olur...
    • Belki olur
Pahalı ve de fazla. Bi de dlc muhabbetine girmişler şimdiden. hem 179 lira vericen hemde üstüne paraylan dlc alcen, oldu, iyiymiş o iş. Evrenin hayranı olarak bile pek ilgimi çekmiyor yavaştan artık.
Bi e ne bileyim yani, seyrettiğim her videodan sonra ayrı bi soğuyorum oyundan, yani görsel kalite çok güzel, film gibi filan ama bi şeyler eksik. Yav rome 1 in giriş videosunu seyrettim geçen, halen ilk seyrettiğim anki gibi heyecanlandırıyor beni, ama bunun bi videosunu ikinci kez seyredemiyorum. Evrenin hayranı olarak sıkılyosam diğerlerini tahmin edemiyorum.
“Elbette göklerin ve yerin yaratılması, insanların yaratılmasından daha büyük bir şeydir. Fakat insanların çoğu bilmezler.” (Mümin 57)

Ben dlc olaynı bılmıyordum nu tw serılerındekı bu duydugumdan sonra orjınal oyuna artık para vermem :)
çevrelerine uymak için kendini yontanlar tükenip giderler