Total War Warhammer hakkında 2 soru: Ücreti ne ve Türkçe Mi?

• 21 Yanıt
  • 4135 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War Warhammer hakkında 2 soru: Ücreti ne ve Türkçe Mi?
« Yanıtla #10 : 24 Ekim 2015, 10:05:40 »
% 90 indirim olmadan almam  pff*

« Yanıtla #11 : 28 Ekim 2015, 16:41:57 »
% 90 indirim olmadan almam  pff*
üstüne para verseler yine almam  pff*

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2337
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
« Yanıtla #12 : 06 Mayıs 2016, 09:27:04 »
 Bu rakam kuşkusuz herkeste bir samimiyetsizlik yarattı. 90 dan bir an da 170 e atlamanın anlamı ne ki üstelik son iki oyunun çok kötü yorumlar almışken. Ca nın bu yaptığı yeni dünya düzenindeki oyun sektöründen kesin paydalar koparabilmek. Baktı her oyun 170 ten aşağı çıkmıyor o da geçirdi bir tane. Yanınada not attı en iyi twt oyunu diye nasıl olsa ondan başka böyle oyun yapan yer daha yok. Bütün oyunları elimde var ama bu oyunuda çok büyük indirimler görmeden almam. Zaten sağlam bir pc alana kadar muhtemelen ancak videolarını izlerim. Bu arada çıkacak medieval 3 veya artık herneyse onun fiyatı için şimdiden endişelenmeye başladım.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

« Yanıtla #13 : 06 Mayıs 2016, 18:41:27 »
Ben aldım 179 tl bayıldım valla 2 ay falan önce steam den, chaos dlc si bedavaya geliyormuş ön sipariş yaparsak. İllaki dayanamayıp alacam zaten , param varken alayım dedim.Enayi gibi göreceğinizi biliyorum ama ne yapayım arkadaşlar şu an acayip sıkılıyorum lol vs her oyundan bıktım :) Tamam Rome 2 rezaletti ama Attila mükemmeldi bence 871 saat oynamışım ayrıca  bug vs yapay zeka sorunları da yoktu. Şimdi paramı iade etseler bir daha düşün deseler yine alırım pişman değilim o yüzden.Tek sıkıntım oyunla ilgili Skaven ı koymamışlar oyuna . Eğer sonradan eklemezlerse büyük bir hata yapmış olurlar.

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2337
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
« Yanıtla #14 : 06 Mayıs 2016, 18:50:23 »
 Estafurullah kardeşim kimse demez merak etme. Para olsa bizde alırız. :). Aynen Attila yı çok kötüledim ama çok sağlam çıktı. Rome 2 de ki hatalarda yok. Sorunsuz oynanıyor.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

« Yanıtla #15 : 06 Mayıs 2016, 20:47:01 »
attila iyi oyun 50 saat oynamışım ama bu 50 saatin oynayabildiğim kemiksiz kısmı 30 saat bile değildir PCyi çok kastırıyor ne yazıkkı :/
Yeni oyunuda almayı düşünmüyorum her TW oyununun heyecanla çıkmasını beklerdim ama bu oyun için hiç öyle bir duygu yok içimde .

« Yanıtla #16 : 06 Mayıs 2016, 20:59:12 »
Evet ne yazık ki Royal işlemci i7 olduğu için oynayabiliyorum ben de. Ama yeni çıkan oyunların çoğu öyle . Grafik kalitesi vs arttıkça oyunlar için de yeni pc almamız gerekiyor. Ben bu pc yi 5 ay önce aldım ama bundan 5 yıl sonra çıkan oyunları da bu pc kaldırmayacak kasıp duracak. Hep satış politikası bunlar. Ne bilgisayarlar vardır aslında şuan ama piyasaya sürmezler işte bir daha bir daha alalım diye :/
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 21:00:52 Gönderen: polatgeyik »

*

Çevrimdışı cryz

• 17
« Yanıtla #17 : 12 Mayıs 2016, 22:05:44 »
Rome 2 den sonra artık orjinal almayı bıraktım..Bide okadar para ver orjinal al üstüne dlcler içinde para iste.

*

Çevrimdışı Zed

• 15
« Yanıtla #18 : 18 Mayıs 2016, 20:20:46 »
Ben de alacam :)

*

Çevrimdışı BladeOfTheKinQ

• *
  • 125
  • Yüzme bilmeyeni su değil korku boğar.
« Yanıtla #19 : 18 Mayıs 2016, 20:33:55 »
Daha Attila yı doğru düzgün oynatamayan bir pc ( İnşaAllah yazın yenisini alıcam ) varken ve bu rakam fantezi evrenli bir oyun için acayip fazla.. Kesinlikle 2 yıl almam :)
Dostun İhanetini Gördükçe, Düşmanın Hançerine Hedef Olası Geliyor İnsanın.