Total War Arena Zaferleriniz

• 4 Yanıt
  • 1318 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı ZenderX

• 1163
  • Storm, earth, and fire Heed my call
Total War Arena Zaferleriniz
« : 27 Kasım 2015, 18:11:19 »
Total War Arena'da şuana kadar kazandığım en iyi zafer.

(click to show/hide)
he conquers who endures

*

Çevrimdışı KUZYAKA

• *
  • 111
  • At, Avrat, Silah
Ynt: Total War Arena Zaferleriniz
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2015, 18:22:26 »
Germanicusla 5 k puan yaptığım bir maç vardı fakat leonidas daha çok oynamama rağmen bu kadar puan yapamadım. Kılıçlı üniteler ile doğru düzgün oynamasan bile puan kazanıyosun. Süvariyi açtığımdan beri oynamadım. En kısa zamanda hoplit süvari yapacağım. Bu arada sen birde mancınık almışsın burada. İzlediğin stratejiyi anlatırmısın?

*

Çevrimdışı ZenderX

• 1163
  • Storm, earth, and fire Heed my call
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2015, 18:43:07 »
Germanicusla 5 k puan yaptığım bir maç vardı fakat leonidas daha çok oynamama rağmen bu kadar puan yapamadım. Kılıçlı üniteler ile doğru düzgün oynamasan bile puan kazanıyosun. Süvariyi açtığımdan beri oynamadım. En kısa zamanda hoplit süvari yapacağım. Bu arada sen birde mancınık almışsın burada. İzlediğin stratejiyi anlatırmısın?

İzlediğim strateji şöyle; öncelikle defansif bir oyun tarzıyla oynuyorum ama bizim takım saldırgan bir tavır sergilerse bende eşlik ediyorum tabii.Bu savaşta da öyle oldu.Hoplitlerimi mancınıkla beraber mancınığı koruması için geride bıraktım (gerçi gerek kalmadı) süvarilerimle arka saflara sızıp düşman okçularını avlayıp durdum şansıma düşmanda hiç süvari yokmuş.Aynı zamanda da açık hedefleri mancınıkla hep vurdum.Düşman biraz geri çekildikte sonra hoplitlerimide gönderdim.İyi bi tepeye pikemen ve okçularla konuşlanmışlardı önce pikemenleri mancınıkla vurup süvarilerim için kapı açtım o kapıdan girip yine okçuları dağıttım düşmanın bayrağının bulunduğu kısma gönderdiğim hoplitlerle de son kalan düşmanları öldürüp bayrağı ele geçirdik.
he conquers who endures

*

Çevrimdışı KUZYAKA

• *
  • 111
  • At, Avrat, Silah
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2015, 18:57:38 »
Oyuna tek tip ünite spamlayıp girerse millet böyle olur. Ünite seçimin iyi olmuş.

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2015, 23:13:57 »
Çeşit her zaman iyidir. Çok iyi zafer. Benim,en iyisine 3900 puan aldım.
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/1477978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.