Fall of the Samurai saçmalığı

• 4 Yanıt
  • 731 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fall of the Samurai saçmalığı
« : 04 Ocak 2016, 00:27:05 »
Japon kültürü ve samurai'lar'ı her zaman çok sevmişimdir. Oyunu çok büyük bir hevesle almıştım ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Oyunu almadan önce shogun tarafında olup imperiallarla savaşmayı düşünürken, AI'nın azizliğine uğradım resmen. Adamlar ittifak kuruyorsun 1 turn sonra sana savaş açıyor. Ve işin garibi sana savaşı açan kişide shogun tarafında. Hard'da oynamama rağmen bir türlü ilerleyemedim. Oyun başı gelişmeye çalışırken, bir anda 3 tane shogun hanesi size savaş açıp 3 ü birlikte ordu yolluyorlar. Hayır 1 kere de olmadı bu, oynadığım her hanede böyle şeyler oldu ve cidden hayal kırıklığı yaşadım. Arkadaşlara tavsiyem,güncelliğini kaybetmiş bu oyuna paralarını vermemeleri.

*

Çevrimdışı EralpUslu

• *
  • 109
  • EralpU
Ynt: Fall of the Samurai saçmalığı
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2016, 01:01:54 »
 Hard'ta oynamanın tadı bu zaten... İttifaklara güven olmaz. :D Hiç mi GoT izlemedin  tebessum* tebessum*
Dilay'ın tepede belirip, şu sersem alacakaranlığı bir melek gibi aydınlattığı gecede...
Nice şairin ve dahinin eserlerinin kenarlarına bulaşmış şarap lekesinin güzelliği...

*

Çevrimdışı KUZYAKA

• *
  • 111
  • At, Avrat, Silah
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2016, 01:09:21 »
Very hard da imperial klanlar ile oynadım hep ama böyle bir sıkıntı çekmedim. Diplomasi ekranından ittifak yapmadan önce klanın sana karşı olan görüşlerine bakmayı unutma.

« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2016, 10:40:04 »
Hard'ta oynamanın tadı bu zaten... İttifaklara güven olmaz. :D Hiç mi GoT izlemedin  tebessum* tebessum*

Dostum ittifaklara güven olmaz da bu kadarı da olmaz çok sinirlendim dün :D. Tam gelişiyorum orduyu fulluyorum nerdeyse ekonomiye ağırlık vereceğim. Bir anda 3 tane shogun hanesi savaş açıp 3 full ordu yolladılar.Imperıaller dururken, shogunların birbiriyle savaşması Hoş değil yani. :D.

Very hard da imperial klanlar ile oynadım hep ama böyle bir sıkıntı çekmedim. Diplomasi ekranından ittifak yapmadan önce klanın sana karşı olan görüşlerine bakmayı unutma.

İmperıallar'a geçiş yapacağım şimdi, ama ittifak kurduğum klanlar zaten oyun başı müttefik olarak başladığım hanelerdi.

« Yanıtla #4 : 10 Mart 2016, 07:15:01 »
Ben satsuma ile oynadım ittifaklarda sıkıntı olmadı hatta çok bağlılardı. Tüm imparatorluk şoguncularla mücadele ettik.  İlave olarak bu ohın bana kalırsa totalwar serisi içinde en iyilerden özellikle savaş dinamikleri ve ajanlar çok iyi.
You should give up on trying to make me give up...