Total War Warhammer *Ertelendi* + Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

• 10 Yanıt
  • 2502 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12572
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

Total War Warhammer ertelendi! Nisan 28'de çıkması beklenen oyun 24 Mayıs'a ertelendi.

Nedeni ise tepe isim Mike Simpson tarafından açıklandı. "Bu yaptığımız en iyi Total War oyunu olabilir. Bu yüzden acele etmeyeceğiz"

En düşük:

İşletim sistemi: Win7 64Bit
İşlemci: Intel® Core? 2 Duo 3.0Ghz
Bellek: 3GB, dizüstünde 4GB
Sabit bellek alanı: 35GB
Ekran kartı:  (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P

Önerilen:

İşletim sistemi: Win7 64Bit
İşlemci: Intel® Core? i5-4570 3.20GHz
Bellek: 8 GB
Ekran kartı:  (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P

60+ FPS yani arzu edilen performans ve üstü için:

İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 64Bit
İşlemci: Intel® Core? i7-4790K 4.0 GHz
Bellek: 8 GB
Ekran kartı: (DirectX 11) AMD Fury X or Nvidia GTX 980 @1080P
« Son Düzenleme: 08 Mart 2016, 18:26:43 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2543
  • Ebu Zerdüşt
İyi rahatım bu oyunu da kaldırıyor.Umarım güzel bir şeyler yaparlar da oturur 1000 saat oynarım.Rome II gibi dandik bir şeyler yapacaklarsa daha da ertelesinler bence.

*

Çevrimdışı zafer2813

• *
  • 2837
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
Yarın çıksa sistemim yüzünden yine oynayamam, benim için önemli olan sağlam bir yapım olması. Oynama işini sonra da hallederiz  yardir*
Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...

5 yıl sonra anca oynarım bu oyunu

Ben de almam oyunu. Zaten fiyatı hepiniz duydudunuz. En pahalı oyunlarının iki katı fiyat biçtiler..
Ben Total War'den umudu bayağı kestim açıkçası. Efsane bir oyun daha zor gelir diye düşünüyorum..
Fakat bu erteleme olayı iyi bir şey bence. En azından artık tam olmayan bir şeyi çıkartmayacaklarını öğreniyoruz böylece..
Biraz iddialı konuşmuş "en iyi tw oyunu" falan diye ama tarihi ertelemeleri beni oyun için umutlandırdı, meraklandırdı..
« Son Düzenleme: 08 Mart 2016, 21:12:37 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1647
  • Family, Duty, Honor
Acilen pc almak lazım gerçi alınca bunu almayacağım ama pc şart :P
Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz...

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
Ya ben bu adamlar vazgeçer diyordum , hepsinin yapacağı işe lanet olsun.Ulan , koskoca seriyi aldılar , attılar bir kenara.Yerine fantastik evren , ha getirilen evrende çok ayar. "Warhammer" Ne olurdu da bir Middle Earth falan koysan ya?
dizel

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2543
  • Ebu Zerdüşt
Öyle bir şey olması için para lazım.

Bana kalırsa Warhammer tayfası Total War'ın kapısını çalıp ortak iş teklif etti.Fırsattan istifade yarı fiyatına oyun yaptılar.

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • **
  • 11256
Sistem olarak bir hayli uçmuşlar, buna gerek var mıydı...

*

Çevrimdışı BarbarionRome

• 1987
  • lanetullahi aleyhim
 Bence güzel bir şey ortaya çıkabilir.Artık grafikler bu düzeyde olmalı.Genelde hepimiz Rome 1 Medieval 2 Empire oynadığımız için yeni çıkan oyunlar abartı geliyor sanırım.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2016, 08:13:40 Gönderen: BarbarionRome »