Medieval Kingdoms mod yardım !!!!

• 4 Yanıt
  • 1459 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Medieval Kingdoms mod yardım !!!!
« : 12 Mart 2016, 21:54:12 »
Beyler ortaçağ oyunlarını çok seviyorum fakat piyasadaki oyunlar yetersiz geliyor. Total War Rome 2 gerek oynanışı gerekse de grafikleri bakımından çok güzel bir oyun fakat ortaçağı modunu indirdiğim zaman açmıyor. Tekrar olduğu gibi devam ediyor. Oyun da mod da steamdan orjinal lütfen acil yardım

*

Çevrimdışı Pain

• **
  • 5117
  • The Cavallier
Ynt: Medieval Kingdoms mod yardım !!!!
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2016, 22:25:23 »
2 seçenek var aklıma gelen. launcher da mod u aktif ettinmi ? etmediysen o sekılde açılır. yada modun versiyonu senin oyunun versiyonuyla uyumsuzdur

« Yanıtla #2 : 12 Mart 2016, 23:19:37 »
Özelliklerden mod uzantısı yaziliyordu çalışması için hatırladığım kadarıyla

« Yanıtla #3 : 12 Mart 2016, 23:33:37 »
Özelliklerden mod uzantısı yaziliyordu çalışması için hatırladığım kadarıyla
biraz daha açıklayabilir misin kardeş oyunu açtım bu arada hiçbir değişiklik olmadı sadece bayraklar değişti, savaşa girer girmez de kapandı

« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2016, 11:28:34 »
Çok uzun süre geçmiş aradan ama yinede bilgi vereyim o mod hakkında. Bende indirmiştim gayet güzel düzgün çalıştı lakin sadece özel savaş yapabiliyorsun campaign kesinlikle oynanmıyor. Modu yapan ekip Attila için çıkaracaktı galiba onu tam emin değilim.
Özel savaşı yapmanında bir anlamı yok aşırı  dengesizlikler var mesela piyadeleri öyle bir güçlü yapmışlar ki ölmüyorlar hiç sayıları azalmıyor dahi. Atlı okçular ok atıyor ama düşman hiç ölmüyor bunun gibi saçmalıklar var hiç uğraşma o mod için.