DLC ülkeleri

• 23 Yanıt
  • 2796 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: DLC ülkeleri
« Yanıtla #10 : 13 Mart 2016, 16:44:13 »
Korsan almayın. Ben çok kullandım ama sonra steam falan tanıştım orjinalle ve gerçekten tadı başka orjinalini.  Zaten her dlcyi almak zorunda degıliz birimleri değişik olanları ve en istediklerimizi alsak yeter
You should give up on trying to make me give up...

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2516
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #11 : 13 Mart 2016, 16:49:45 »
Ne zaman DLC adındaki sömürü sistemi sona erer işte o zaman orijinal oyun alabilirim.3 devlet ekleyip bütün oyun kullanacağımız 2-3 birim ekleyip 20 lirayı dayayıp sonra üretim ve emek olgularının ardına sığınmak işçiliğe hakarettir.

Korsan oyun oynayanların çoğu ya parası olmadığı için oynar ya da bu adamları protesto için.Oyun ve internetle 2000 başlarında tanışan insanlar beni çok iyi anlar.

« Yanıtla #12 : 13 Mart 2016, 16:56:09 »
Dediğim gibi bende oynadım ama bu bahane değil dlclerin hepsini almayabilirsin veya mesela wıtcher3 dlcler bedava sonra fallout zaten dlclere gerek yok skyrım de böyle. Bundan başka daha çok ornek var

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2516
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #13 : 13 Mart 2016, 17:05:28 »
Ben sana diyorum ki adamlar bir oyunu parçalara bölüyor.

Oyunun temel iskeletini sana satıyorlar tam fiyatına.Üstüne diğer malzemelerini de bilmem kaç yüzdeliğine sana kakalıyorlar.

Medieval'in de expansionları çıktı.4 ayrı haritayı adam sana tek pakette verdi.Günümüz şartlarında böyle bir şey yapsalardı 4 ayrı haritayı ayrı ayrı kakalardı.

Senin için olmayabilir fakat benim için çok önemli bu konular.Gereken bahanemi de bana vermekte.

« Yanıtla #14 : 13 Mart 2016, 17:09:00 »
Mesela attıladan gidelim.  Ben ülke paketi almadım çünkü ilgimi çekmedi.  Sadece son romalı paketını aldım. 6tl. Şimdi bekliyorum 6 oluncada age of charlman alacagım ve age of charlman ve son romalı zaten tam anlamıyla ek paket bunların satılması normal. Devletlerde zaten ilgimi çekmedi diğerleri bana yetiyor

« Yanıtla #15 : 13 Mart 2016, 17:11:32 »
Attıla şuan zaten 20tl shogun 12 yani bu fiyatlarda çok sayılmaz.bunuj yanına sevdiğin paketi alsan Maximum 40tl tutar. Oyun 80tl idi çıktığında

*

Çevrimdışı BarbarionRome

• 1987
  • lanetullahi aleyhim
« Yanıtla #16 : 13 Mart 2016, 17:15:31 »
Dediğine paradoxta katılıyorum aslında.Ama korsan işi dert hacı.

« Yanıtla #17 : 13 Mart 2016, 17:15:51 »
Örneğin xcom var 219tl bu oyun için her türlü bahane kabul edilebilir ama dlcleri dahil indirimle 40tlye alacaksan ben bahane kabul edemem.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2516
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #18 : 13 Mart 2016, 17:21:13 »
İnsanlar o kadar muhtaç olmuşlar ki ayda yılda 1 kere yapılan indirimleri fırsat olarak değerlendiriyorlar.

Hala anlamamakta direniyorsun.Adam o oyunu bırak 80'i sana 35-40 civarına bile satabilir.Yani 35-40 liraya bütün DLC'leri ile birlikte alabilirsin.Çünkü onun emeğini karşılayan ortalama oyun başı 20 lira.Adamın gözünü para bürümüş.Fiyatı arttırabildiği kadar arttırıyor.

« Yanıtla #19 : 13 Mart 2016, 17:31:16 »
bunun muhtaçlıkla ilgisi yok total war attila bende kutulu mecvuttur oyun çıktığında dayanamayıp aldım ama dlcsini indirimle alabileccekken fazla para vermek istemedim ve zaten oynayacak zamanımda yok yoğun eğitim dolayısıyla her neyse . Demek istediğim oyun fiyatı bu ve standart aşağı yukarı piyasa böyle  ister alırsın ister almazsın .