Bu Oyun Ya Yüklenmedi Ya Da Yüklenme Veya Güncellenme İşlemi Devam Ediyor -Steam

• 3 Yanıt
  • 1119 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

-Total War Rome 2 Emperor Edition oyununu Oynamak için başlattığımda " Oyun Ya Yüklenmedi Ya Da Yüklenme Veya Güncellenme İşlemi Devam Ediyor " hatası ile karşılaşmaktayım.

-Uyguladığım bir kaç işlem ve genel olarak bilgisayarın durumunu aşağıda özetledim.

-Bilgisayarımı uzun süredir kullanıyorum bir temiz kurulum yapayım belki düzelir dedim.Temiz kurulumdan (formatdan) sonra:

-Bilgisayar sistemim Windows 10 Pro 64-Bit, tüm güncelleştirmeler ve ekran kartı güncellemesi son sürüm. DX11 güncellendi ve vcredist onarımı gerçekleştirildi. Sistemimde herhangibir antivirus yazılımı bulunmamaktadır. Sistemim 4. nesil I5 işlemci, GTX970 4G ekran kartı 16 GB Ram ile çalışmaktadır. Steam programı C:\ de gerekli kısmında yüklü bir program. Oyunlar E:\SteamLibrary\steamapps\common klasörünün içinde yüklü. Steam programını kaldırdım tekrar yükledim ve oyunu da kaldırıp tekrar yükleme gerçekleştirdim. Daha önce oynadığım bir oyun olan Total War Rome 2 Emperor Edition için oyun önbelleğinin bütünlüğüde doğrulandı. Hatta oyunu C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common klasörüne taşıyarakda denedim ve oyun önbelleğinin bütünlüğüde doğrulandı. Ama yinede " Oyun Ya Yüklenmedi Ya Da Yüklenme Veya Güncellenme İşlemi Devam Ediyor " hatası ile karşılaşmaktayım.

Çözüm üretkenlik açısından fikir veya önerilerinizi beklemekteyim. Saygılar, sevgiler ve iyi eğlenceler.

bir kez daha steamı kaldırıp tekrar denedim bu sefer sorn çözüldü. konuyu silebilir yada kaldırabilirsiniz.

Kaldırmaya gerek yok. Sorunun düzelmesine sevindin :)

aynı sorun bende var yardım edermisin