Total War Warhammer - Soru Cevap

• 47 Yanıt
  • 8673 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12550
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Total War Warhammer - Soru Cevap
« : 23 Mayıs 2016, 19:28:14 »

Değerli üyeler, Total War Warhammer'a dair ne merak ediyorsanız, bu bölümde sorabilirsiniz. Oyun çıkmadan cevaplarınızı bizzat ben vereceğim. Çıktıktan sonra da oyunu edinen üye kardeşleriniz de cevaplarını eskik etmeyeceklerdir.

İnceleme: http://totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=115608.0

Şimdi oyun hazır önceden elimizdeyken merak ettiğiniz sorularınızı buradan bana yöneltebilirsiniz. Haydin gelsin sorular :) gelsin cevaplar.
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2016, 17:57:53 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı TuKiie

• 279
Ynt: Total War Warhammer - Sour Cevap
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2016, 21:22:03 »
Soru: 80 TL'ye satılan Rome 2 sonrasında ne oldu da güzel ülkemizde Warhammer 180 TL olarak satılıyor??

Özgürlük olmayan ülkede ölüm, yıkılış vardır. Her ilerlemenin, kurtuluşun anası özgürlüktür. M.K.Atatürk

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2016, 21:30:52 »
El Cevap: Doların yükselmesi büyük bir etken. CA'in Türkiye pazarından pek umutlu olmadığını da çıkartabiliriz  tabi

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12550
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2016, 21:41:20 »
Oyunların artık 100+ TL olmasının sebebi biliyorsun dolar kuru.

Total War Warhammer'ın ülkemizde pahalı olmasının en büyük sebeplerinden biri bu.

Ek olarak Warhammer kitlesi "gamer" kitle içerisinde yer aldığından gözünü kırpmıyor. Ama tarih seven biri olarak Total War oynayanlar bu profilde değiller. Çünkü öncelikli sıfatı "gamer" değil "tarih sever". Haliyle bu durumu da kullanıyorlar. Bilmem anlatabiliyor muyum?

Total War Warhammer'ın cebine en uygun olan halini küçük bir google araştırması sonucu bulabilirsin. Ama yine de önceki serilere göre fazla para ödeneceği kesin.

*

Çevrimdışı kursat59

• *
  • 486
  • 59 yıl burdayım
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2016, 21:50:40 »
Medieval III gelirse ucuzlarmı bide oyunda kan efektleri varmı?
Osmanlı geri dönecek...

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12550
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2016, 22:27:36 »
Kan efekti yok. Medieval III için konuşmak erken ama yine öncelikli olarak dolara bağlı. Ama Warhammer'la alakadar olduğumuzun 10 katı Medieval III ile olacağımızdan indirim kampanyaları falan düzenlemeye çalışacağız. Tabi satıcıların da hevesi önemli.

*

Çevrimdışı Zed

• 15
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2016, 22:43:25 »
Madem satış beklentileri Türkiye de pek fazla değil neden Türkçe dil desteği koydular oyuna?

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12550
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2016, 23:00:54 »
Onu ben söylemedim. Haliyle bilgim de yok.

Ama şahsi düşüncelerimi söyleyim. Oyunun Türkçe çıkması kimi zaman beklenti kimi zaman "prestij" mevzusu oluyor. Örneğin Dawn of War 3 de Türkçe gelecek. Dawn of War 2'yi Türkiye'de 10 bin kişi orijinal almamıştır, eminim. Burada çeviri işini yapan 23 Studios'un da başarısı var. Demek ki çalışmalardan memnunlar ve fiyat hususunda iyi bir anlaşma yapmışlar.

*

Çevrimdışı Zed

• 15
« Yanıtla #8 : 23 Mayıs 2016, 23:11:11 »
valla ben olsam çok para isterim çevirmek için  inanılmaz fazla para isterdim

« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2016, 23:50:11 »
2 öğrenci bul , ucuza gelir tebessum*