Total War Warhammer - Soru Cevap

• 48 Yanıt
  • 4668 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı TuKiie

• 279
Ynt: Total War Warhammer - Sour Cevap
« Yanıtla #10 : 24 Mayıs 2016, 07:23:17 »
Tüm Türk oyuncularının artık bu fahiş fiyat politikasına dur demesi gerek. 180 Tl ile bu insanlar  korsana yönlendiriliyorlar. 90 ve 2000 sonrası doğan kuşak orijinal oyunlar almak istiyor ama 180 TL ciddi bir mebla.

Steam TR piyasasına ilk girdiğinde fiyatlar herkesin alabileceği türdendi ama birileri, %30 - %50 ve hatta %100 karlara alışmış olacak ki bugün A seviye bir oyunu 180 TL'den alıyoruz.

Elin Rusları, Elin Hintlileri neden bu paraya almıyorlar? Neden Türkiye? Çok mu zenginiz?

Güzel ülkemde Dolara endeksli yaşam 90'larda bitmişdi de ne ara yeniden arttı?

Artık firmalara ultimatom vermemiz gerek.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2016, 07:30:23 Gönderen: TuKiie »

Özgürlük olmayan ülkede ölüm, yıkılış vardır. Her ilerlemenin, kurtuluşun anası özgürlüktür. M.K.Atatürk

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12437
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #11 : 24 Mayıs 2016, 08:56:32 »
23 Studios'ta yetkili arkadaş ile görüştüğümde şakasına ben de böyle bir laf ettim. Ancak öyle değil tabi :) 2 adam bul çevirle olmuyor. Bu insanların geçim mevzusu var, çevirilecek metinler fazla vs. bildiğiniz insanlar ekmek yiyor uzun süre bu uğraş öyle "2 adam bul çevir" ile bitmiyor.

« Yanıtla #12 : 24 Mayıs 2016, 13:56:37 »
Yalnız oyunun yurt dışı firayı da pahalı. 60 dolara satılıyor..
Bu arada istatistiklere bakayım dedim. Maalesef Warhammer'ın ön sipariş satışları hiç de az değilmiş..
Şu anda oyunu 50bin kişi oynuyor. Dota ve Cs'den sonra en çok oynanan oyun şu anda..
Bu da sanırım ileride bir indirim görmeyeceğimiz anlamına gelebilir. Neden yapsınlar ki? Adamlar alıyor nasılsa..
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2016, 13:58:39 Gönderen: mehmetozan »

« Yanıtla #13 : 24 Mayıs 2016, 14:11:29 »
Bence Total War : ROME II nin hala 89 TL olduğu bir piyasada Warhammer ın 179 Tl olması oyuna verilen emek açısından gayet mantıklı.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2016, 14:11:54 Gönderen: polatgeyik »

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2484
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #14 : 24 Mayıs 2016, 15:42:12 »
Hiç tasvip etmiyorum bu düşünceleri.

Adamlar, bütçemizi zorlayacak kadar hatta bizi kendi rızamızla soyacak kadar bir ücretle kendi oyununu piyasaya koyuyor ve bunun emek olduğunu öne sürüyor.

Kusura bakmayın fakat taş taşıyanlar o kadar para kazanmıyor.Onlarca kişi yatarak önlerindeki bilgisayarda bir oyun tasarlamasının neresi emek?Tamam.Kabul ediyorum her işin bir zorluğu, püf noktası var.Saygı da duyuyorum fakat Türkiye gibi bir yerde 180 liraya oyun koyuyor adam.Seçim sonrası asgari ücreti tartışan ülkeydik biz yapmayın.

Tam oyun da vermiyecek ki adam.Koyacak 50 tane DLC tanesi 5 dolara sonra topla anam topla.Bak Paradox en azından zevk veriyor.Ben her geçen sene daha iyi olur diye almaya çalıştıkça bu adamlar iyice yüzsüzleşti.

Koy 40 liraya oyunu kalan DLC'leri ile 70'e tamamla bak bakıyım nasıl satış rekorları kırıyorsun.

Neyse oyunda bütün ırklarla oynayabilecek miyiz yoksa DLC'ler dahil oynayamadığımız ırklar veya milletler olacak mı?

*

Çevrimdışı BladeOfTheKinQ

• *
  • 125
  • Yüzme bilmeyeni su değil korku boğar.
« Yanıtla #15 : 24 Mayıs 2016, 16:52:29 »
Hiç tasvip etmiyorum bu düşünceleri.

Adamlar, bütçemizi zorlayacak kadar hatta bizi kendi rızamızla soyacak kadar bir ücretle kendi oyununu piyasaya koyuyor ve bunun emek olduğunu öne sürüyor.

Kusura bakmayın fakat taş taşıyanlar o kadar para kazanmıyor.Onlarca kişi yatarak önlerindeki bilgisayarda bir oyun tasarlamasının neresi emek?Tamam.Kabul ediyorum her işin bir zorluğu, püf noktası var.Saygı da duyuyorum fakat Türkiye gibi bir yerde 180 liraya oyun koyuyor adam.Seçim sonrası asgari ücreti tartışan ülkeydik biz yapmayın.

Tam oyun da vermiyecek ki adam.Koyacak 50 tane DLC tanesi 5 dolara sonra topla anam topla.Bak Paradox en azından zevk veriyor.Ben her geçen sene daha iyi olur diye almaya çalıştıkça bu adamlar iyice yüzsüzleşti.

Koy 40 liraya oyunu kalan DLC'leri ile 70'e tamamla bak bakıyım nasıl satış rekorları kırıyorsun.

Neyse oyunda bütün ırklarla oynayabilecek miyiz yoksa DLC'ler dahil oynayamadığımız ırklar veya milletler olacak mı?

+1
Dostun İhanetini Gördükçe, Düşmanın Hançerine Hedef Olası Geliyor İnsanın.

« Yanıtla #16 : 24 Mayıs 2016, 19:00:51 »
Hacı emmiye katılıyorum. Dlcler de dahil oynanamayan devletler olacaktır.

*

Çevrimdışı BarbarionRome

• 1987
  • lanetullahi aleyhim
« Yanıtla #17 : 24 Mayıs 2016, 19:49:53 »
Şerefsiz evladıyım şu oyunu almamak için kendimi zor tutuyorum.

« Yanıtla #18 : 24 Mayıs 2016, 20:14:34 »
gram alma isteği yok.

(zaten alsamda pc açmazya hadi neyse :P )

« Yanıtla #19 : 24 Mayıs 2016, 21:29:12 »
İnanılmaz gerçekten ! Ön siparişler gerçekten uçmuş..
İleride Rome2, Attila gibi düşecek ama şu anda 100 bini aşkın kişi Warhammer oynuyor..
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2016, 21:29:45 Gönderen: mehmetozan »