Total War Warhammer - Soru Cevap

• 48 Yanıt
  • 3900 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı blackking

• *
  • 154
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
Ynt: Total War Warhammer - Sour Cevap
« Yanıtla #20 : 25 Mayıs 2016, 14:59:14 »
diplomasi nasıl ?

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12429
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #21 : 25 Mayıs 2016, 16:11:28 »
Kaos ile diplomasi yok.

Diğer gruplar kendi arasında ticaret yapabiliyor, aynı ırklar modsu konfederasyon kurabiliyor, modlu herkes kurabiliyor. Bunun dışında şunla savaş, şunla ilişkini bitir gibi seçenekler var. Yani Attila ve Rome II'den pek bir farkı yok. Ancak yapay zekası çok daha iyi.

« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2016, 18:44:29 »
Arkadaşlar bir strateji oyuncusu olarak en çok sevdiğim middle eart I ve II serisi ile total war serisinin birleşmiş olması beni heyecanlandırıyor. oyunu almamak için kendimi zor tutuyorum. Oyunu almış ve oynamış olan arkadaşlar oyunla alakalı bilgi verebilirlerse sevinirim. İndirim beklemeden alınmalı mı? Yoksa indirime kadar beklenilebilir, çok bir artısı yok mu? Birde oyunda optimizasyon nasıl? Kullandığım bilgisayar alt segmentte, ekran kartı atillayı orta seviyede oynamama müsaade ediyordu. Bunda nasıl olur acaba? Oyunu almama etken olacak ana sebepte şuan da bu aslında. Hatta yeni bir bilgisayar almayı dahi düşünüyorum. Bunun için değecek bir oyunmudur?

« Yanıtla #23 : 27 Mayıs 2016, 19:52:59 »
middle earth değil bu warhammer
farklı yani

« Yanıtla #24 : 27 Mayıs 2016, 20:57:54 »
Arkadaşlar bir strateji oyuncusu olarak en çok sevdiğim middle eart I ve II serisi ile total war serisinin birleşmiş olması beni heyecanlandırıyor. oyunu almamak için kendimi zor tutuyorum. Oyunu almış ve oynamış olan arkadaşlar oyunla alakalı bilgi verebilirlerse sevinirim. İndirim beklemeden alınmalı mı? Yoksa indirime kadar beklenilebilir, çok bir artısı yok mu? Birde oyunda optimizasyon nasıl? Kullandığım bilgisayar alt segmentte, ekran kartı atillayı orta seviyede oynamama müsaade ediyordu. Bunda nasıl olur acaba? Oyunu almama etken olacak ana sebepte şuan da bu aslında. Hatta yeni bir bilgisayar almayı dahi düşünüyorum. Bunun için değecek bir oyunmudur?
Royal in dediği gibi bu iki evren birbirinden farklı Lotr değil Warhammer evreninde geçiyor oyun. Ama fantastik kurguları seviyorsan bunu da seversin.İndirimi bekleyip beklememek senin maddi durumunla alakalı tabi , ben beklemedim indirimi hiç de pişman değilim çünkü gayet güzel ve eğlenceli oyun.Ayrıca oyunun optimizasyonu iyi denilebilir. Savaş meydanında iyi olduğu kesin ama. Attila yı kaldırıyorsa senin pc bunu daha rahat kaldırır. (Attilayı düşük fps de 872 saat oynamış biri olarak söylüyorum ).Ama yeni bir pc almayı çok oyun oynayan biriysen ve gerekli maddi gücün varsa düşünebilirsin yine de. Ama sadece bu oyun için alman çok gereksiz olur çünkü dediğim gibi Attila dan daha iyi bir optimizasyona sahip.

« Yanıtla #25 : 27 Mayıs 2016, 21:45:36 »
middle earth değil bu warhammer
farklı yani
Biliyorum kardeşim kastettiğim fantastik evrenle totalwar'ın birleşmesiydi.

Royal in dediği gibi bu iki evren birbirinden farklı Lotr değil Warhammer evreninde geçiyor oyun. Ama fantastik kurguları seviyorsan bunu da seversin.İndirimi bekleyip beklememek senin maddi durumunla alakalı tabi , ben beklemedim indirimi hiç de pişman değilim çünkü gayet güzel ve eğlenceli oyun.Ayrıca oyunun optimizasyonu iyi denilebilir. Savaş meydanında iyi olduğu kesin ama. Attila yı kaldırıyorsa senin pc bunu daha rahat kaldırır. (Attilayı düşük fps de 872 saat oynamış biri olarak söylüyorum ).Ama yeni bir pc almayı çok oyun oynayan biriysen ve gerekli maddi gücün varsa düşünebilirsin yine de. Ama sadece bu oyun için alman çok gereksiz olur çünkü dediğim gibi Attila dan daha iyi bir optimizasyona sahip.

Kardeşim açıklama için çok teşekkür ederim. Yorum yapmak için değilde yardımcı olmak için yaklaştığın için ayrıca teşekkür ederim. Çok faydası oldu. 
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2016, 21:55:26 Gönderen: mehmetozan »

« Yanıtla #26 : 28 Mayıs 2016, 00:11:30 »
en çok sevdiğim middle eart I ve II serisi ile total war serisinin birleşmiş olması beni heyecanlandırıyor.

Biliyorum kardeşim kastettiğim fantastik evrenle totalwar'ın birleşmesiydi.

Kardeşim açıklama için çok teşekkür ederim. Yorum yapmak için değilde yardımcı olmak için yaklaştığın için ayrıca teşekkür ederim. Çok faydası oldu. 
Tamam ben yorum yapmış olmak için yazdım.

« Yanıtla #27 : 04 Haziran 2016, 11:55:37 »
Oyunun Türkçe olması harikaaa :D

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 199
« Yanıtla #28 : 04 Haziran 2016, 21:25:10 »
Selamlar, çıktığı hafta aldım oyun gayet iyi fakat merak ettiğim ve sorucak olduğum bir soru var.Şimdi oyunda çoğu ırk'dan klan tarzı derebeylik olmasına rağmen evrende olan ama oyunda olmayan Elf,Skaven gibi ırkları ekleyeceklermi yani 3 oyun 1 seri olarak çıkaracaklarını söylediler 1. oyunda elfleri görebilecekmiyiz ? Yani oyuna Elf'ler eklenecek mi ?

« Yanıtla #29 : 04 Haziran 2016, 21:43:31 »
Selamlar, çıktığı hafta aldım oyun gayet iyi fakat merak ettiğim ve sorucak olduğum bir soru var.Şimdi oyunda çoğu ırk'dan klan tarzı derebeylik olmasına rağmen evrende olan ama oyunda olmayan Elf,Skaven gibi ırkları ekleyeceklermi yani 3 oyun 1 seri olarak çıkaracaklarını söylediler 1. oyunda elfleri görebilecekmiyiz ? Yani oyuna Elf'ler eklenecek mi ?
Şöyle söyleyim diğer gelecek oyunlar Warhammer mapinin başka kısımlarında geçecek ve başka ırklar olacak henüz işlenmemiş Lizardmen , Skaven ,  Wood Elves ,  Dark Elves Hight Elves , Beastmen  , Ogre  , Tomp Kings , Chaos Dwarfs gibi bir sürü ırk var aslında mantıken Skaven ve Wood Elves bu 1. oyunun haritası üzerindeki bölgelerde olduğu için DLC olarak eklenmeli , fakat yabancı forumlarda Wood Elves eklense bile Skaven Warhammer hayranları tarafından en çok ilgi gören ırk olduğu için oyuna DLC olarak eklenmeyeceği , 2 . ya da 3. oyunun satış dayanağı bir nevi reklam yüzü gibi kullanılacağı söyleniyor.Tabi bunlar tahmin , ama benim oyunda keşfettiğim bazı ilginç şeyler var ekleneceğine dair inancım yüksek.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2016, 21:45:11 Gönderen: polatgeyik »