Total War Warhammer - Soru Cevap

• 47 Yanıt
  • 9753 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War Warhammer - Soru Cevap
« Yanıtla #40 : 30 Ağustos 2016, 18:43:40 »
Arkadaşlar ben Total War serisinin pek çok oyununu severek oynadım ve bitirdim şimdi aklımda warhammer var ancak biraz kararsız kaldım alıp almama konusunda. Oynayan arkadaşlardan önerilerini bekliyorum. Bilindik Total War konseptinin kısmen değişmiş olmasından ötürü tereddüt ediyorum yoksa saf Total War olan şeyleri düşünmeden alırım
Eğer Warcraft , Lotr gibi fantastik evrenler seviyorsan al derim. Savaş alanında değişen şeylere ayak uydurmak kolay. Canavar birimler (Devler Troller gibi) bir nevi süvari gibiler kargılı mızraklı birimlere karşı avantajlarını yitiriyorlar . Süvarilere karşı güçlü birimler canavarlara kaşı da güçlü oluyor. Bunun dışında uçan birimler zaten etkin olarak sadece Cüceler ve Vampirlerde bulunuyor..  Diğer ırklar uçan birimlere sadece bazı çeşit generalleri üst rütbelere ulaştığı zaman erişebiliyor. Zaten bu uçan birimler  öyle havadan ateş falan püskürtmüyor , sana saldırmak için aşağıya inmek zorundalar. Aşağı indiklerinde kargılı birimlerinle ya da diğer canavarlarınla onları saf dışı bırakabilirsin. Sadece Cücelerdeki jirokopterler yukarıdan vurabiliyorlar ama onları da menzilli birimlerinle uzaklaştırabilirisin. Büyü kısmına gelirsek öyle bir büyüyle rakibin bütün ordusunu talan etme diye bir şey yok , büyüler zamanında kullanıldığı zaman kayda değer bir etki gösterebiliyorlar ve oyundaki büyü rüzgarları (Mana) sistemi  savaşta devamlı büyü yapmanı engelliyor. Öyle tanıtım videolarında gördüğün mana bedeli yüksek olan alev hortumu , kristal meteoru gibi büyük etkili büyüleri bir savaşta 1 kere falan kullanabiliyorsun anlayacağın. Ki bu büyüleri en etkili kullandığında bile en fazla 1  ya da max diyelim  2 tane zayıf - orta düzey birimi ortadan kaldırabilirsin. Diğer büyüler de örneğin seçtiğin alandaki tüm birimlerin liderliğini - moralini arttıran , belli bir birimin yakın muharebe savunmasını , zırhını vs arttırarak buff veren ya da tam tersi rakibe debuff atan basit büyüler. Oyunun savaş mekanikleri kökten değişmedi anlayacağın. Hala  Kılıçlı - Mızraklıyı , Mızraklı - Süvariyi ve bu oyunda canavarları da ,  Süvari  - Kılıçlı ve menzillileri döver sistem aynı :)
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 18:52:24 Gönderen: polatgeyik »

*

Çevrimdışı kudret0912

• *
  • 1
  • ? ???? ?ø ?l?? ???? ?
« Yanıtla #41 : 02 Eylül 2016, 18:51:19 »
Oyun Güzelmi Arkadaşlar Tavsiye Edermisiniz ? Bide Nerden Edinebilirim
??$, ? ?ø ?

*

Çevrimdışı huseyincarpanali

• **
  • 897
  • Kaşların arasına random kurşunu değdi
« Yanıtla #42 : 02 Eylül 2016, 18:53:51 »
Güzellik görecelidir youtubedan oynanış videoları izleyip kendin karar vermeni tavsiye ederim. Satın alma olarak steam en güvenli platformdur ama indirimi bekle derim

« Yanıtla #43 : 02 Eylül 2016, 22:22:37 »
beyler benim bir sorunum var total war warhammer la alakalı hangi başlık altına yazıcağımı bilemedim o yüzden burdan soruyorum kusura bakmayın , ne zaman seferimde 100 ve 120 turn ler arasına gelsem, oyundan çıkınca bir daha seferime geri dönemiyorum yükleme ekranında kalıp menüye atıyor beni. ya yeniden sefere başlamam gerekiyor yada 70 veya 80.turnlere dönmem gerekiyor.Bunu yaşayan kimse var mı veya çözümünü bilen ? şimdiden teşekkürler .

« Yanıtla #44 : 22 Eylül 2016, 16:43:38 »
arkadaşlar bu oyunun hala crack ı çıkmadı

« Yanıtla #45 : 15 Ekim 2016, 16:43:07 »
Arkadaslar ben total war i yukledim ama went wrong veriyo youtubdaki olanlari denedim biwey olmadi yardim edermisiniz   uzgun*

« Yanıtla #46 : 13 Kasım 2016, 15:30:14 »
Orijinal yükle sekil*

« Yanıtla #47 : 11 Ocak 2017, 22:19:36 »
Öncelikle yardım eden edemeyen herkese şimdiden teşekkür ederim.Oyunu bugün aldım ve yükledim ve yüklendiği anda oyuna giriş yaptığımda karşıma hemen hemen hepsi rusça olan çok nadir türkçe kelimelerden oluşan arayüz ve başlangıç menüsüyle karşılaştım.Sonra güç bela campaing e girdim rastgele belki oyunun içi iyidir diye ancak aynı sorun orda da vardı.Sonra oyunu steam sağ tık özellikler dil bölümünden ingilizce yaptım sonra türkçeyi tekrar yükledim ancak aynı sorun hala devam ediyor lütfen yardım edin.