Fps sorunu

• 5 Yanıt
  • 915 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fps sorunu
« : 26 Mayıs 2016, 13:42:59 »
(Win 8) ekran kartım nvidia geforce 840m . oyunu açtığımda oyna bütonunda sürücüleriniz güncel olmayabilir diyor . aygıt yöneticisinden ekran kartını güncelledim . ama hala o yazı gitmedi sürücüleriniz güncel olmaya bilir diyor yine . oyunu açtığımda tavsiye edilen ayarlar yüksek . girdiğim zaman oyuna aldığım fps 23. ayarları  en düşüğe aldığım zaman yine fps 23-24 aynı . sorun ney lütfen bilen varsa yardımcı olsun ne yapmam gerekiyor?

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12557
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Ynt: Fps sorunu
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2016, 20:46:10 »
Nvidia kontrol panelinden bakabilir misin sürücü sürümü ne?

« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2016, 20:53:00 »
Aşşağı yukarı aynı durumumuz sanırım benim de sistem sağlam olmasına rağmen performans beklediğim düzeyde değil . Ama diğer oyunlarda da çekiyorum bu sıkıntıyı.
Aynı şekilde  ekran kartı Nvida Geforce  840m , sürücü sürümü 368.22 (zaten geforce experience den devamlı güncelliyor otomatik olarak ) Başka bir sorun var pc de ama çözemedim hala.
Bu arada  diğer özellikler,
İntel  Core İ7
8 gb ram
hard disk 1 tb  ve boş alan çok fazla
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2016, 20:58:34 Gönderen: polatgeyik »

« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2016, 01:20:28 »
sürüm 368.22 dostum. ya herşeyi elimle güncelledim. üzerine sürücü güncelleme programları indirip birde onlarla güncelledim. ve hala warhameri açtığımda oyna bütonunda sürücüleriniz güncel olmayabilir yazıyor . bu yazı hep varmı yoksa gerçekten birşey güncel olmadığı içinmi çıkıyor. bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.  Fps sorunu düzeldi nasıl olduğunu anlamadım sanırım herşeyi güncelleyince oldu suan 150 -200 fps gidip geliyor ama ona rağmen yinede tam olarak akıcı değil oyun yani sanki fps göründüğü kadar değil gibi oluyor bazen.

« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2016, 01:37:16 »
Aşşağı yukarı aynı durumumuz sanırım benim de sistem sağlam olmasına rağmen performans beklediğim düzeyde değil . Ama diğer oyunlarda da çekiyorum bu sıkıntıyı.
Aynı şekilde  ekran kartı Nvida Geforce  840m , sürücü sürümü 368.22 (zaten geforce experience den devamlı güncelliyor otomatik olarak ) Başka bir sorun var pc de ama çözemedim hala.
Bu arada  diğer özellikler,
İntel  Core İ7
8 gb ram
hard disk 1 tb  ve boş alan çok fazla

Dostum nvidia denetim masası-3D ayarları-program ayarları- 1 özelleştirilecek programı warhammer olarak seçip 2. kısıma genel ayarları  kullan (otomatik seçim ) yap. belki bir faydası olabilir sana (yüksek performans nvidia işlemcisini seçme genel ayarlar ile arasında fark yok boşa yorma pc yi kontrol ettim )

« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2016, 02:56:01 »

Dostum nvidia denetim masası-3D ayarları-program ayarları- 1 özelleştirilecek programı warhammer olarak seçip 2. kısıma genel ayarları  kullan (otomatik seçim ) yap. belki bir faydası olabilir sana (yüksek performans nvidia işlemcisini seçme genel ayarlar ile arasında fark yok boşa yorma pc yi kontrol ettim )
Öyle yapınca daha mı çok kasıyormuş emin misin? Genel ayarları kullan yaptım şimdilik bakalım fark edecek mi.