Sıkıcı müziklerden kurtulmak için bir el atın arkadaşlar..

• 5 Yanıt
  • 711 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selamlar..oyunu çıktığı günden bu yana zevkle oynuyorum fakat müziklerden gına geldi artık..Steam atölyedede eski rome un müzik modu dısında hiç mod bulunmuyor olanda çalışmıyor..bende kendim yapayım dedim fakat nasıl yapılacağı hakkında hiç bir yerde modlama vs. bulamadım..bir el atın atın bilen arkadaşlar valla çekilmiyor müzikler.. uzgun*

Ynt: Sıkıcı müziklerden kurtulmak için bir el atın arkadaşlar..
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2016, 00:20:28 »
Bence Rome1 inde 2 nindw müzikleri gayet iyi. Bazen rome1 müzikli modla oynuyorum bazen orjinal. Sen beğenmediğin için mi böyle diyorsun yoksa sürekli aynı şeyleri dinlemekten mi bıktın :/
All Warfare İs Based On Deception.

« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2016, 17:40:53 »
Bence Rome1 inde 2 nindw müzikleri gayet iyi. Bazen rome1 müzikli modla oynuyorum bazen orjinal. Sen beğenmediğin için mi böyle diyorsun yoksa sürekli aynı şeyleri dinlemekten mi bıktın :/

Bıktım desem yeridir :) sıkıcı oldu artık steam atölyede bir tane buldum onuda 2 gün kullandım atölyeden kalktı ne hikmetse..şimdi kendi müziklerimi yaparım diyorum fakat nasıl onu bilmiyorum :(

« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2016, 19:50:14 »
Eski oyunların müziklerini değiştirirdik yeni oyunlardan prk anlamıyorum artık :)
All Warfare İs Based On Deception.

*

Çevrimdışı advanturex

• 32
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2016, 17:14:39 »
Müzik ler bence de mükemmel nasıl gına geldi anlayamadım

« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2016, 16:39:38 »
hep aynı müzikler sıktı valla..Kimseden ses çıkmayınca mod yapımı hakkında bende güzel bir arşiv hazırlayıp media playerdan acıyorum arkadan calıyor.  sekil*