Aklıma gelen bir mod fikri

• 4 Yanıt
  • 691 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı mtw2dekiezio

• 69
  • Soyculuk soyu olmayanlar için Faşizm'dir.
Aklıma gelen bir mod fikri
« : 22 Haziran 2016, 01:22:45 »
Modlama işinden hiç anlamadığım için -anlamak çok isterdim- sadece fikir belirtmekle kısıtlı kalıyorum. Hazır göçebe sistemi de gelmişken şöyle güzelinden bir Oğuz Modu olsa, 24 Oğuz Obasını ve Gazneliler, Karahanlılar, Oğuz Yabgu vs. gibi güçlü devletleri içeren güzelim bir Horasan, Maveraünnehir ve Harezm üçlüsünün içinde geçen bir mod efsane olurdu. uzgun* Fakat dediğim gibi sadece fikrine sahibim, olası bir mod takımında araştırmacı olarak da çalışabilirim. Hadi be TwT cemaati yapın bir şeyler.

Ynt: Aklıma gelen bir mod fikri
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2016, 02:34:03 »
Empire ve sonrası oyunlarda maalesef haritayı değiştirmek mümkün değil..
Yani İran'ın doğusuna geçmemiz de münkün değil..
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2016, 02:34:16 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı mtw2dekiezio

• 69
  • Soyculuk soyu olmayanlar için Faşizm'dir.
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2016, 02:38:52 »
Büyük hayal kırıklığı yaşadım şu an, neyse. Eyvallah.

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2016, 11:35:43 »
mehmetozan'ın belirttiğinden ötürü çok harita konusunu tekrarlamayacağım ama CA neden böyle bir şey yaptı anlamıyoruz.En azından bir çok kişi.ETW'den sonra oyunlarda modlama gerçekten yoğun zaman ve sabır istiyor çünkü dosyalarla çalışamıyorsun , tamamen çıkma editörler ile gelişiyorsun fakat can sıkıcı hal alabiliyor.

Yinede Total Conversion dediğimiz senin dediğin türden modlar mümkün ama aşırı zor işler.En az 5 kişilik ekip gerekiyor.Ayrıca bu modların konusu iyi seçilmeli sonuçta dediğin mod sadece Türkleri içeriyor.Kanımca verilen emek verilecekse genel verilmeli , tüm herkese hitap etmeli.Dolayısıyla sadece Türklere önem vermek sadece Türkleri tatmin eder ( Türklerin 5-6 ordu full yeniçeri olduğu diğer ülkelerin vanilla kaldığı modlarda mevcut ).Eğer öğrenmek istiyorsan , M2TW'ye girmeden , Rehberlere giriş , editörleri tanımak amaçlı bayrak değiştirme gibi işlerle başla.
dizel

*

Çevrimdışı Anakin Skywalker

• 68
  • The Force İt's Calling To you
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2016, 13:52:38 »
Diesel çok haklı yapılan mod herkese hitap etmeli mesela marco polo nun hayatı gibi olması lazım.Konu hem çinle ve rusya(kubilay han ve altın ordu) hem de venedik gibi avrupa devletleriyle alakalı olması lazım.Hearts of iron 4  ekibi mod culara inanılmaz kolaylık saglıyor ve ticket larda yardım ediyor.Oyunu satın aldıkdan sonra sega daha karışmıyor.

Rome 2,Total war Attila için mod istek ve sorularınızı sorabilirsiniz.
Tanıtmamı istediğiniz mod varsa söylemeniz yeter.