Beeedeeell Ödeeeyeceeeekleeerrr!! (Vampir Kontları vs Yeşil Derililer)

• 3 Yanıt
  • 959 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İçlerinde Mennfred Von Carstein ve Heinrich Kemmler ın da bulunduğu 6000 kişilik Vampir ordumla , Azhag ve Grimgor un komutasındaki 5000 kişilik Yeşilderili ordusuyla Karaz-a Karak'ın önünde karşılaştık. Oldukça uzun bir savaş oldu , Grimgor ordularını üç parçaya bölerek ve her bir parçanın arasında boşluklar bırakarak oldukça geniş bir alana yaydı , Bu savaşta elimdeki ordu piyade ağırlıklı olduğu için ve elimdeki piyadelerimin yarısı yeterince kaliteli birimlerden oluşmadığı için bu şekilde onunla savaşamazdım . Ben de zemini lehime kullanarak onları üzerinden geçilmeyen büyük bir kaya ile haritanın en sağ tarafı arasında dar bir alanda savaşmaya zorladım. Kılpayı alınmış bir zaferdi ve oldukça sıkıntılı bir savaştı ayrıca savaşı ne kadar kazansam da verdiğim kayıplar yüzünden oldukça pişman oldum çünkü bu keyif için yaptığım bir savaştı işi gücü bırakıp Karaz -a Karak 'ı cücelerden almak için kuşatan Grimgor a saldırmıştım.  Hemen bu savaşın ardından  Kaos güçleri Archaon ve Kholek komutasında 2 orduyla daha önceden almış olduğum Kislev i kuşattı. Verdiğim kayıpların bedeli ağır oldu. Siz siz olun kafanıza göre savaşa girmeyin. Bir iki mücadele kazanmak uğruna büyük savaşı kaybetmeyin  kirp*

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bedeli sen ödedin yani  kirp*

Bedeli sen ödedin yani  kirp*
Aynen ama onlar daha ödeyecekler , Teker teker düşecekler  yardir*
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yapmayın gençler şöyle şeyler ya böyle savaşlar gördükçe ağzımın suyu akıyor.Yeni pc alcam diye pc yi elden çıkardım daha alamadımda warhammer oynayamıyorum:(